Płyny i krople Avizor

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu Avizor

Każdy posiadacz soczewek kontaktowych wie o tym, jak ważna jest ich właściwa pielęgnacja. Dotyczy to przede wszystkim produktów wielorazowego użytku. Osoby, które po raz pierwszy sięgają po soczewki, także powinny zdać sobie sprawę, że higieny szkieł nie wolno lekceważyć. Nieprawidłowe dbanie i przechowywanie soczewek może doprowadzić nawet do infekcji czy reakcji alergicznych. Komfort ich noszenia może znacznie się zmniejszyć, co wpłynie nie tylko na widzenie, ale także samopoczucie.

Posiadając soczewki wielodniowe, należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Po pierwsze niezbędny okazuje się specjalny pojemniczek, w którym to szkła korekcyjne będą przechowywane. Ale oprócz pojemniczka przyda się płyn do czyszczenia soczewek. Roztwory te mają specjalne właściwości, dzięki czemu w pełni nawilżają szkła kontaktowe, dezynfekują i je nawilżają. Wszystko po to, aby zapewnić użytkownikom szkieł bezpieczeństwo. Wśród popularnych płynów do czyszczenia soczewek bez wątpienia wyróżnić można płyny pielęgnacyjne Avizor.

Zalety płynów pielęgnacyjnych Avizor

Płyny pielęgnacyjne Avizor to produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Firma Avizor wytwarza wyroby do pielęgnacji soczewek od ponad 25 lat. Jej główna siedziba znajduje się w Madrycie. Avizor od początku swojego istnienia stawia na innowacje, więc ciągle wprowadza na rynek nowe rozwiązania.

Dla kogo płyn Avizor All Clean Soft?

Avizor All Clean Soft to płyn pielęgnacyjny o wyjątkowej formule. Nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych, także do soczewek silikonowo-hydrożelowych. W jego składzie znaleźć można poloksamer eliminujący tłuszcze, EDTA (kwas wersenowy), PVP, poliheksanid (0,0002%) oraz środek niwelujący osady białkowe. Płyn Avizor All Clean Soft ma pH podobne do pH łzy, dzięki czemu zapewnia wysokie nawilżenie oka podczas noszenia soczewek. Nie tylko oczyszcza szkła kontaktowe, ale też je dezynfekuje. Produkt dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności, np. 100, 350, 500 ml.

Dla kogo płyn Avizor Unica Sensitive?

Płyny pielęgnacyjne Avizor to także Avizor Unica Sensitive. Wyróżnia je to, że to idealny wybór dla osób posiadających bardzo wrażliwe oczy, skłonne do podrażnień czy reakcji alergicznych. Aby sprostać potrzebom tak wymagających klientów, firma Avizor stworzyła płyn o jak najmniejszej ilości konserwantów. To właśnie te substancje najczęściej wywołują alergie, więc ich niska zawartość w roztworze bez wątpienia przyniesie ulgę podrażnionym oczom. W składzie wyrobu znaleźć można środek Sodium Hyaluronate, który wykazuje działanie nawilżające. Płyn Avizor Unica Sensitive będzie odpowiedni dla wszystkich rodzajów soczewek miękkich. Płucze, dezynfekuje, pielęgnuje i usuwa osady białkowe. Dostępny w butelkach o pojemności 100 i 350 ml.

Cechy pozostałych płynów pielęgnacyjnych Avizor

Avizor udostępnia także specjalny płyn Avizor All Clean Unidose do miękkich soczewek w pojedynczych ampułkach jednorazowego użytku. To idealne rozwiązanie dla osób wybierających się w podróż. Małe ampułki, po 10 ml, można nawet przewozić w samolocie. Avizor Ever Clean Plus i tabletki enzymatyczne to specjalny zestaw do pełnej dezynfekcji i czyszczenia soczewek, zarówno miękkich, jak i twardych. Produkty hiszpańskiej firmy to nie tylko płyny pielęgnacyjne Avizor. To także krople do oczu, np. Avizor Cleaning Drops czy Avizor Moisture Drops.

Markowe produkty Avizor

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu firmy Avizor znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.