Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

55,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Anna
5.0000
Swietny płyn, szczególnie dla alergików.
Barbara
5.0000
Bardzo dobry płyn. Zestaw to fajna sprawa. Kupiłam go już kilka razy. Jedyną jego wadą jest to że do 2 butelek dołączony jest tylko jeden pojemnik na soczewki.
Grzegorz
5.0000
Wcześniej używałem Clean Active Premium i piekły mnie oczy po założeniu. Mimo, że zawsze przed założeniem nakrapiam soczewki kroplami. Teraz korzystam z tego płynu i jestem bardziej zadowolony. Mam strasznie wrażliwe oczy, ale z umiarkowanym zadowoleniem ten płyn mogę polecić i w mojej opinii bardziej przyjazny od Clean Active Premium, który wg opinii wielu osób z mniej wrażliwymi oczami również jest świetny. Dodatkowo bardzo dobra współpraca na linii klient-sklep, musiałem pochwalić, gdyż jestem zadowolony a korzystam z usług sklepu już 3-4 lata. Ceny nie są najniższe, ale w zamian mamy gwarancje jakości usług i towaru. Pozdrawiam :)

Avizor Unica Sensitive opracowano dla użytkowników soczewek, posiadających niezwykle wrażliwe oczy. Zawarty w składzie hialuronian sodu to środek nawilżający, będący naturalnym składnikiem narządu wzroku z dodatkiem jak najmniejszej ilości substancji konserwujących. Zmniejszona ilość tych ostatnich ma na celu zapobieganiu reakcji alergicznej na ten składnik.

Do wszystkich rodzajów soczewek - płyn pielęgnacyjny Avizor Unica Sensitive wykazuje zgodność ze wszystkimi typami soczewek kontaktowych - miękkimi i twardymi, silikonowymi i silikonowo-hydrożelowymi, dwutygodniowej, miesięcznej, rocznej wymiany.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu - skład opisywanego płynu pielęgnacyjnego, stworzony przez specjalistów, zawiera minimalną ilość substancji konserwujących, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o wyjątkowo wrażliwych oczach, skłonnych do reakcji uczuleniowych.
Dokładne oczyszczenie i dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny jest bezlitosny dla wszystkich zabrudzeń gromadzących się na powierzchni soczewek - osadów białkowych i białkowo-tłuszczowych, kurzu, bakterii i grzybów.
Ochrona przed syndromem suchego oka - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym odzyskują korzystny poziom nawilżenia, dzięki czemu znów są tak komfortowe w stosowaniu, jak na chwilę po wyjęciu z opakowania. Nie powodują suchości ani szczypania oczu.
Dodatkowe właściwości regeneracyjne - Avizor Unica Sensitive
Dodatkowe właściwości regeneracyjne - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego wpływa korzystnie również na stan rogówki. Dzięki licznym substancjom odżywczym zawartym w preparacie oko regeneruje się szybciej i jest wolne od mikrourazów.
Wydajne opakowanie - w opakowaniu znajdziesz aż dwie buteleczki opisywanego płynu pielęgnacyjnego, każda o pojemności 350 ml. To spory zapas, pozwalający zaoszczędzić zarówno odrobinę pieniędzy, jak i czasu.
   

Charakterystyka płynu Avizor Unica Sensitive:

 

Płyn Avizor Unica Sensitive stosuje się do pielęgnacji każdego rodzaju soczewek kontaktowych miękkich, ale także w nowej generacji soczewek silikonowo-hydrożelowych. Rewelacyjnie pielęgnuje, czyści, usuwa odpady białkowe, a także odświeża soczewki, zapewniającym możliwość ich w nim przechowywania. Poza tym nawilża i usprawnia proces ich zakładania. Kolejną cechą płynu Avizor Unica Sensitive jest redukcja symptomów suchego oka oraz zapobieganie objawom czerwonego oka powstałym w wyniku uszkodzeń mechanicznych. Użycie płynu wydłuża także okres wygodnego i bezpiecznego użytkowania soczewek kontaktowych, chroniąc przy tym rogówkę oka i nawilżając oko.

 

Skład płynu Avizor Unica Sensitive:

  • Kwas hialuronowy,
  • Poloxamer,
  • Kwas polikarboksylowy (EDTA),
  • Poliheksanid 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml15,99 zł