Avizor Moisture Drops 15 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Krople do oczu Avizor Moisture Drops z hialuronianem sodu 0,1% koją zmęczone oczy, eliminują suchość i zmęczenie oraz nawilżają.

Udoskonalona formuła - krople do oczu Avizor Moisture Drops charakteryzują się starannie opracowanym składem i udoskonaloną formułą, dzięki którym są całkowicie bezpieczne dla oczu i bardzo skuteczne w codziennej dbałości o narząd wzroku.
Ultranawilżające właściwości - skład kropli wzbogaca hialuronian sodu o 0,1-procentowym stężeniu. Dzięki temu preparat błyskawicznie eliminuje suchość oczu i tworząc swego rodzaju powłokę ochronną, chroni wzrok przed suchością przez kilka najbliższych godzin.
Poprawa jakości widzenia - redukcja zmęczenia wzroku oraz eliminacja suchości oczu prowadzą do poprawy jakości widzianego obrazu. Jest on ostry i klarowny - jak na początku dnia.
Redukcja zmęczenia wzroku - nawilżenie oczu przekłada się również na redukcję zmęczenia wzroku. To opcja bardzo przydatna dla osób, które codziennie spędzają wiele godzin przed ekranem komputera.
Dodatkowe oczyszczenie - Avizor Moisture Drops
Dodatkowe oczyszczenie - krople do oczu usuwają z powierzchni oczu drobne zanieczyszczenia, które mogą powodować uczucie obecności obcego ciała w oku. W ten sposób przyczyniają się do zwiększenia komfortu codziennego funkcjonowania.
Ekonomiczna pojemność - 15 ml kropli do oczu to ilość w sam raz do codziennego stosowania i do wykorzystania w ciągu czterech tygodni, czyli czasu zalecanego przez producentów.
 

Charakterystyka kropli do oczu Avizor Moisture Drops:

 

W skład kropli Avizor Moisture Drops wchodzi hialuronian sodu, substancja która naturalnie występuje w oku, jej zadaniem jest tworzenie powłoki chroniącej oraz maksymalne absorbowanie wody. Krople doskonale nawilżają - co znacznie podnosi ostrość widzenia oraz komfort noszenia soczewek kontaktowych. Dedykowane są osobom, które szczególnie cierpią na suchość oka, bądź inne podrażnienia. Najczęściej taki stan rzeczy spowodowany jest długotrwałą pracą przy komputerze, gdzie narażamy oczy na promieniowanie niebieskie od monitorów. Ponadto, pomieszczenia klimatyzowane, zadymione czy zapylone również negatywnie wpływają na wzrok i sprawiają, że oko szybciej się męczy i jest suche.

 

Zalety kropli Avizor Moisture Drops:

 
  • Skuteczna formuła jaka dała krople do oczu Avizor Moisture Drops to składniki całkowicie bezpieczne dla wzroku, skuteczne w codziennej dbałości o oczy oraz doskonale nawilżające.
  • Najlepsze nawilżenie dają krople w których składzie jest hialuronian sodu, czyli naturalny składnik oka, to gwarancja perfekcyjnego i natychmiastowego nawilżenia, które utrzyma się długo. Stężenie tego składnika 0,1% tworzy powłokę ochronną przed suchością na kilka długich godzin.
  • Poprawa jakości widzenia po zastosowaniu Avizor Moisture Drops jest zauważalna od razu. Eliminowanie takich szkodliwych efektów jak: zmęczone oczy, suchość i podrażnienia - prowadzą do poprawienia jakości obrazu widzianego.
  • Nawilżenie i regeneracja, to główne zadania kropli. Zmęczone oczy występują często pod koniec pracy przed komputerem lub w klimatyzowanym pomieszczeniu - użycie Avizor Moisture Drops daje natychmiastową i długotrwała ulgę dla oka.
  • Krople mają właściwości czyszczące, usuwają z powierzchni oka małe zanieczyszczenia. Zwiększa to komforty codziennego funkcjonowania oraz ostrość widzenia.
  • Ekonomiczna pojemność kropli - buteleczka 15 ml sprawia, że jest to dokładna ilość dla codziennego użytkowania ich przez cztery tygodnie, a taki właśnie czas jest zalecany przez producenta na zużycie kropli po otwarciu.
 

Skład kropli Avizor Moisture Drops:

 
  • Izotoniczny, buforowy oraz wodny roztwór zawierający hialuronian sodu 0,1%,
  • Poloksamer,
  • EDTA 0,1%,
  • Poliheksanid 0,0001%.

Zobacz inne krople marki Avizor

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml166,60 zł