OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

45,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
AGATA
5.0000
JA Z KOLEI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I NA PEWNO GO ZARAZ ZAMÓWIE BO MI SIĘ WŁASNIE SKOŃCZYŁ.PŁYN ŚWIETNIE ZDAJE EGZAMIN I POSIADA FORMUŁĘ BEZ POCIERANIA ODCZUWAM WIĘKSZY KOMFORT PRZY NOSZENIU SOCZEWEK DZIĘKI NIEMU.WCZESNEJ KUPOWAŁAM BAUSCH
Elżbieta
5.0000
Dobrej jakości płyn.Ulubiony:)Sklep jest doskonałym kontrahentem, przesyłka błyskawiczna.Polecam!
Kinga
5.0000
Ja jestem bardzo zadowolona z tego płynu! Nie podrażnia, wyjątkowo dobrze nawilża!Jak najbardziej polecam!! 5/5 :)

Płyn do soczewek to niezastąpiony produkt użytkownika soczewek kontaktowych. Odpowiednio dobrany produkt nie tylko zadba o oczyszczenie, dezynfekcję i konserwację soczewek, ale też zwiększy Twój komfort podczas ich noszenia.

 
Do codziennego stosowania - płyn pielęgnacyjny przeznaczony jest do codziennego stosowania. To właśnie w takim trybie spełnia on najlepiej swoje zadanie i starannie dba o soczewki, gwarantując ich bezpieczeństwo dla oczu oraz wygodę stosowania.
Wysokiej jakości właściwości oczyszczające - podstawowym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny jest dokładna dezynfekcja soczewek. Obejmuje ona usunięcie drobnych zabrudzeń - kurzu i pyłu oraz znacznie bardziej szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak osady białkowe i bakterie.
Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny pozwala cieszyć się najwyższym komfortem stosowania soczewek poprzez przywrócenie ich optymalnego poziomu nawilżenia i utrzymanie go przez znacznie dłuższy czas.
Unikalny system regenerujący - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego chroni oczy przed groźnymi infekcjami i podrażnieniami - nie tylko dzięki oczyszczaniu, ale również poprzez wspomaganie naturalnego procesu regeneracyjnego oczu.
Udoskonalona receptura - OPTI-FREE Replenish

 
Udoskonalona receptura - płyn pielęgnacyjny składa się wyłącznie ze starannie dobranych, bezpiecznych komponentów, dzięki czemu może być stosowany przez alergików i osoby o bardzo wrażliwych oczach.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny Opti-Free Replenish mieści się w 300-mililitowej buteleczce. Jego zakup to ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas oraz pieniądze.
 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

Soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie dla aktywnych osób, które cenią wygodę i chcą korygować swój wzrok w nowoczesny sposób. Warto jednak uświadomić sobie, że wybór soczewek nie zapewni nam komfortu, jeśli właściwie o nie nie zadbamy. Płyn OPTI-FREE® RepleniSH® powstał z myślą o twoim codziennym dobrym samopoczuciu. Produkt nada twoim soczewkom sprężystości, nawilży je i sprawi, że będą w dobrej kondycji przez dłuższy czas.

 

Zalety płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

OPTI-FREE® RepleniSH® to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, pozwalającym na regenerację oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki. Nawilżenie soczewki to niezwykle ważna kwestia, bowiem to ona głównie decyduje o komforcie podczas noszenia soczewki. O odpowiednią wilgotność powinny zadbać zwłaszcza te osoby, które borykają się z problemem szybko wysuszających się oczu. Nawet jeśli nie należymy do tego grona, możemy odczuć dyskomfort - oczy robią się suche podczas wielogodzinnej pracy przez ekranem komputera, bowiem mrugamy wtedy rzadziej. Wysuszenie powodować może również przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

OPTI-FREE® RepleniSH® to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko nawilży soczewkę. Skład tego produktu został opracowany w taki sposób, aby płyn posiadał również wysokie właściwości oczyszczające i dezynfekujące. Doskonale usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Skutecznie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących. Płyn bez problemu rozprawia się z zanieczyszczeniami, które zagrażają soczewce, ale jednocześnie jest delikatny dla oka. Do stworzenia produktu użyto tylko sprawdzonych składników, poddanych dokładnym badaniom. Dzięki temu, sięgając po OPTI-FREE® RepleniSH®, możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia i zapewnić swoim soczewkom higienę na najwyższym poziomie.

 

Dla kogo płyn OPTI-FREE® RepleniSH®?

 

Marka zjednała sobie serca klientów, niezależnie od szerokości geograficznej miejsca, w którym mieszkają - płyn OPTI-FREE® RepleniSH® to jeden z najbardziej popularnych płynów dezynfekujących na świecie wg. AC Nielson. Używając go, możemy liczyć na wydajne rozwiązanie, w przystępnej cenie oraz na codzienną pomoc w walce o swój komfort i ostre widzenie.

 

Skład płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 
  • TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu),
  • POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%,
  • ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaOPTI-FREE
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml15,33 zł