OPTI-FREE® Replenish® 120 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Małgorzata
5.0000
Doskonale czyści soczewki kontaktowe. Dokładnie usuwa kurz i brud z powierzchni soczewek. Świetnie nawilżają oczy. To mój ulubiony płyn do soczewek.

Wielorazowe soczewki kontaktowe zapewniają wygodę i oszczędność pieniędzy, jednak należy dbać o ich właściwą pielęgnację. Płyn z formułą dezynfekującą do soczewek OPTI-FREE® RepleniSH® to wielofunkcyjny preparat idealny do dbania o świeżość, higienę soczewek miękkich, także silikonowo-hydrożelowych. Jest niezastąpiony, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie soczewek. Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, pozwalającym na regenerację oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki. Doskonale usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Skutecznie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących.

System regenerujący TearGlyde - działanie płynu pielęgnacyjnego oparte jest m.in. na innowacyjnym systemie regenerującym, dzięki któremu soczewki odzyskują dobrą kondycję, są odporne na zarysowania i utratę elastyczności.
Nawilżenie przedłużone do 16 godzin - dodatek nawilżający, skryty w składzie preparatu odpowiada za intensywne nawilżenie soczewek i utrzymanie tego efektu nawet do 16 godzin. To dłużej niż przeciętny czas wilgotności gwarantowany przez producentów!
Kompleksowa dezynfekcja - pielęgnacyjne działanie płynu obejmuje również bakteriobójczość, w ramach której preparat eliminuje wszystkie groźne drobnoustroje, mogące powodować infekcje i zakażenia oczu.
Precyzyjne oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zgromadzone na soczewkach przez cały dzień stosowania. Dotyczy to przede wszystkim kurzu i pyłu, osadów białkowych i lipidów. W efekcie tego soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu, a widzenie wyraźne i klarowne.
Bezpieczne przechowywanie - OPTI-FREE Replenish
Bezpieczne przechowywanie - soczewki nieużywane przez kilka dni lub przez noc warto umieścić w pojemniczku wypełnionym płynem. Tam są całkowicie bezpieczne - „odcięte” od zabrudzeń z zewnątrz i odzyskują swoje cenne właściwości, np. nawilżenie.
Poręczne i wygodne opakowanie - płyn pielęgnacyjny skryto w 120-mililitrowej buteleczce, z wygodnym zamknięciem, dzięki czemu preparat jest jeszcze bardziej komfortowy w codziennym stosowaniu i może być używany również w trakcie podróży.
 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

Jest to płyn oparty na opatentowanym systemie regenerującym TEARGLYDE, umożliwiającym regenerację oraz utrzymanie optymalnej wilgotności powierzchni soczewki. Płyn OPTI-FREE® RepleniSH® pozwala na utrzymanie nawilżenia miękkich soczewek kontaktowych przez długi czas, aż do 16 godzin, czyli dłużej niż przeciętny czas ich noszenia. Zapewnia długotrwały efekt świeżości, dzięki czemu nawet wielogodzinne noszenie soczewek jest w pełni komfortowe. Doskonale oczyszcza, a przy tym jest łagodny dla oczu, nawet wrażliwych. To produkt rekomendowany przez optyków osobom, które wcześniej borykały się z podrażnieniem oczy w wyniku stosowania innych płynów.

Płyn OPTI-FREE® RepleniSH® precyzyjnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, nawet porządne zabrudzenia. Eliminuje szkodliwe bakterie oraz osady białkowe, chroni przed ponownym osadzaniem się lipidów. Skutecznie dezynfekuje, jednak nie przyczynia się do podrażnienia oczu. Nie zawiera w swoim składzie środków drażniących. Zabija zarazki, które mogą powodować infekcje i zakażenie oka. W opakowaniu znajduje się pojemnik do przechowywania soczewek, przydatny do nocnej kąpieli soczewek. Po każdym wyjęciu ich z pojemnika wyglądają jak nowe. Mechaniczne czyszczenie nie jest konieczne. Użytkowanie płynu OPTI-FREE® RepleniSH® nie wymaga pocierania, przez co codzienna pielęgnacja soczewek jest łatwa i nie zabiera czasu.

Produkt cieszy się dużą popularnością i bardzo pozytywnymi opiniami. Co więcej, według AC Nielson, to jeden z najbardziej popularnych płynów dezynfekujących na świecie. Płyn OPTI-FREE® RepleniSH® poprawia komfort noszenia soczewek, niweluje uczucie przesuszonych oczu, gwarantuje najwyższy poziom higieny oraz wydłuża żywotność szkieł.

 

Zalety płynu OPTI-FREE® RepleniSH® w opakowaniu 120 ml:

 

Wielofunkcyjny płyn OPTI-FREE® RepleniSH® zamknięto w poręcznej butelce z wygodnym zamknięciem. Jest bardzo wydajny, dlatego też opakowanie 120 ml jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Płyn ten można wszędzie zabierać ze sobą, by móc skorzystać w razie potrzeby.

 

Skład płynu OPTI-FREE® RepleniSH®

  • TEARGLYDE (Tetronic 1304, kwas nonanoiloetylenodiaminotrioctowy),
  • POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%
  • Aldox (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaOPTI-FREE
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml20,82 zł