W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!
 
iWear Air
100% polski kapitał
100%
polski kapitał
Ponad 300 000 klientów
Ponad 300 000
zadowoloncyh klientów
15 lat na rynku
15 lat
na rynku
99% klientów polecam sklep Szkla.com
99% klientów
poleca sklep szkla.com

iWear Air

(odpowiednik Air Optix Aqua)

Soczewki silikonowo - hydrożelowe iWear Air to handlowy odpowiednik popularnych soczewek Air Optix Aqua. iWear Air czyli Air Optix Aqua to soczewki nowej generacji, do którego produkcji użyto unikatowy materiał oddychający - Lotrafilcon B. W porównaniu do typowych soczewek hydrożelowych, model iWear Air (Air Optix Aqua) dostarcza naszym oczom nawet do 5 razy więcej tlenu. Jasnoniebieskie zabarwienie na powierzchni soczewek iWear Air (Air Optix Aqua) zdecydowanie ułatwia zakładanie soczewek, a system nawilżania AQUA zapewnia dostarczanie substancji nawilżającej podczas mrugania oraz ochronę przed osadzaniem się zanieczyszczeń i złogów białkowych.

Dobierz odpowiedniki soczewek iWear Air:

 

Od:79.99 zł (6 szt.)

Air Optix Aqua 6 szt.

Od:49.99 zł (3 szt.)

Air Optix Aqua 3 szt.

Charakterystyka soczewek iWear Air (Air Optix Aqua)


Soczewki iWear Air to miesięczne soczewki kontaktowe, które zbudowane są ze specjalnego hydrożelowego silikonu - Lotrafilcon B. Ich specjalna formuła umożliwia przedłużanie stosowania do maksymalnie 6 dni i nocy, bez groźby uszkodzenia oczu. Charakteryzują się niskim modułem, dzięki czemu są elastyczne i praktycznie niewyczuwalne dla oczu.

iWear Air to soczewki sferyczne, służące do leczenia krótkowzroczności i nadwzroczności. Dzięki swojej specyficznej budowie umożliwiają sprawniejszy i bardziej wydajny transport tlenu przez soczewkę do powierzchni oka. Wysokie parametry "oddychalności" osiągnięto przez ograniczenie udziału silikonu i zwiększenie ilości wody w jej wnętrzu. Materiał, z którego składa się soczewka, jest odporny na wysychanie oraz doskonale dostarcza wodę do oka. Dotlenione i nawilżone oczy zyskują zdrowy, jasny wygląd, nie są podrażnione, a soczewka dopasowując się do powierzchni oka tworzy aksamitną powłokę, ułatwiającą mruganie. Ma ona również niebagatelne znaczenie dla redukowania osadów, gromadzących się na powierzchni soczewki.

Dla kogo soczewki iWear Air?


Soczewki iWear Air (Air Optix Aqua) to idealny wybór dla osób preferujących noszenie soczewek w trybie miesięcznym oraz ceniących wysoki komfort użytkowania. Wysoka przepuszczalność tlenu w soczewkach iWear Air (Air Optix Aqua) zapewnia ochronę oczu przed zaczerwienieniami, a ich użytkownicy nie odczuwają żadnego dyskomfortu podczas ich noszenia. Powinny być używane w trybie dziennym, ale dopuszczalne jest ich stosowanie w systemie dzień / noc przez maksymalnie 6 nocy. Soczewki iWear Air cechuje przedłużony okres używania soczewek w ciągu dnia, który każdorazowo może być dłuższy niż 11 godzin. To również opcja dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz tych, którym w sposób naturalny szybko wysychają oczy.

Soczewki iWear Air jak i Air Optix Aqua wymagają pielęgnacji i przechowywania w specjalnym płynie, przeznaczonym do dbania o soczewki. Do zachowania odpowiedniej czystości soczewek iWear Air (Air Optix Aqua) i ich właściwego przechowywania rekomendujemy stosowanie płynu pielęgnacyjnego marki Clean Active. Zaletą produktu jest możliwość przedłużonego trybu noszenia do 6 dni i nocy, bez ryzyka infekcji czy uszkodzenia oka. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla osób długotrwale pracującym przed ekranem komputera oraz przebywających w zadymionych i klimatyzowanych pomieszczeniach. Ze względu na zastosowaną technologię, szkła zapewniają doskonałą jakość widzenia i optymalne dopasowanie. Dzięki asferycznej optyce nie są one obciążone powstawaniem zjawiska aberracji sferycznej, eliminując nieostrości i różnice w jakości między środkiem a obrzeżem soczewki.

W naszym sklepie iWear Air odpowiadają cechami soczewkom Air Optix Aqua, dostępnymi w dwóch wielkościach opakowań - Air Optix Aqua 3 szt. i Air Optix Aqua 6 szt. Posiadamy także wersję soczewek dla osób z astygmatyzmem - iWear Air Astigmatism znane jako Air Optix for Astigmatism. iWear Air Astigmatism to soczewki toryczne, zaprojektowane do leczenia wady astygmatyzmu. Wykonane są z analogicznego, co Air Optix for Astigmatism, materiału, w którego strukturze udział wody znacząco przeważa nad ilością silikonu. Do ich produkcji zastosowano nowoczesnych technologii, które decydująco wpływają na tlenoprzepuszczalność, zapewnienie stałego nawilżenia oraz chroniące przed osadzaniem zanieczyszczeń. Soczewka działa leczniczo na wadę wzroku, dzięki obecności szerokiej strefy optycznej, która zapewnia maksymalną ostrość widzenia oraz stabilizuje obraz podczas widzenia z bliska, na odległości pośrednie i z daleka. Osiągnięto to poprzez wyposażenie jej w konstrukcję Precision Balance 8/4.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek iWear: