Air Optix® for Astigmatism 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

152,75 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Ola
5.0000
Szybka dostawa,bardzo dobry kontakt,no i cena bardzo przystępna :) Polecam!
Natalia
5.0000
Kupuję te soczewki od samego poczatku czyli juz od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.Polecam;)
Monika
5.0000
soczewki sprawdziłam już dawno, ale pierwszy raz kupiłam je tutaj. jestem pod ogromnym wrażeniem - dostałam je już następnego dnia, a na zmianie dostawcy zaoszczędziłam dokładnie 106zł (nie wspominając o gratisie :) )POLECAM!
Wypróbuj ulepszoną wersję Air Optix Hydraglyde

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Air Optix® for Astigmatism to soczewki miesięczne stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Zostały zaprojektowane i wykonane przez cenioną firmę Alcon® Vision Care. Soczewki toryczne Air Optix for Astigmatism występują często pod nazwą handlową iWear Air Astigmatism.

 
Produkt popularnej i cenionej marki - możesz mieć pewność co do wysokiej jakości wykonania szkieł i idącego za tym dużego komfortu użytkowania oraz skuteczności w korekcji wzroku.
Innowacyjny materiał Lotrafilcon B - o silikonowo-hydrożelowej strukturze. Zapewnia rogówce siedmiokrotnie większy dostęp do tlenu niż ma to miejsce w standardowych szkłach tego rodzaju.
Intensywne właściwości nawilżające - dzięki nim nie musisz obawiać się podrażnień ani zaczerwienienia oczu. Soczewki zapewniają optymalny poziom nawilżenia nawet w trakcie najdłuższego i najbardziej wymagającego dnia.
Unikatowa budowa - jest gwarancją najwyższego komfortu użytkowania. Z wysoką ostrością widzenia oraz niezmienną grubością brzegów soczewek niezależnie od mocy poszczególnej pary.
dopasowanie do oczu - Air Optix for Astigmatism

 
Idealne dopasowanie do oka - sprawia, że proces zakładania soczewek jest maksymalnie uproszczony i nie sprawia problemów nawet początkującym użytkownikom.
Miesięczny tryb stosowania - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Wystarczy, że przed snem umieścisz je w specjalistycznym płynie pielęgnującym na minimum kilka godzin.
 

Charakterystyka soczewek Air Optix® for Astigmatism:

 

Air Optix for Astigmatism są wykonane z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon B, który przepuszcza nawet do 7 razy więcej tlenu niż typowe astygmatyczne soczewki hydrożelowe. Te ostatnie bowiem posiadają niski wskaźnik Dk/t (tleno-przepuszczalność).

 

W wyniku unikatowej budowy soczewek Air Optix® for Astigmatism, ich użytkownicy doświadczają komfortu noszenia na najwyższym poziomie. Szeroka strefa optyczna zapewnia najwyższą ostrość widzenia, a niezmienna grubość brzegów soczewki zapewnia najwyższy komfort ich użytkowania. Soczewki Air Optix® for Astigmatism wyposażono w konstrukcję Precision Balance 8|4, zapewniającą uzyskanie stabilności soczewki tak ważną w wyraźnym widzenia, szczególnie w korekcji astygmatyzmu.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® for Astigmatism?

 

Soczewki Air Optix® for Astigmatism są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem., którym zdarza się zasnąć w szkłach kontaktowych. Ten typ soczewek torycznych polecany jest również osobom narzekającym na podrażnione i zaczerwienione oczy, poszukującym najwyższego komfortu użytkowania, lub spędzającym długie godziny przed ekranem komputera.

 

Najważniejsze zalety używania soczewek Air Optix for Astigmatism:

 
  • Szeroka strefa optyczna, która zapewnia najwyższą jakość widzenia;
  • Budowa obliczona na zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania. Mowa tutaj między innymi o niezmiennej grubości brzegów soczewek i ostrości widzenia;
  • Konstrukcja zwana Precision Balance 8|4, która stabilizuje soczewkę na oku i zapewnia wyraźne widzenie;
  • Intensywne właściwości nawilżające, chroniące oko przed podrażnieniami nawet podczas niezwykle długiego i wymagającego dnia;
  • Innowacyjny materiał Lotrafilcon B, który zapewnia rogówce siedmiokrotnie większy dostęp do tlenu niż ma to miejsce w standardowych szkłach tego rodzaju.
 

Tryb noszenia i pielęgnacja soczewek:

 

Air Optix for Astigmatism przeznaczone są do noszenia w dzień do 30 dni, lub do przedłużonego noszenia (podczas snu, maksymalnie do 6 nocy). Są idealne dla osób, którym zdarza się zasnąć w soczewkach, ponieważ efektywnie dotleniają rogówkę także podczas snu. Należy jednak pamiętać, aby nie korzystać z tej możliwość więcej niż 6 razy w trakcie okresu noszenia konkretnej pary szkieł.

Ten typ soczewek wymaga regularnej pielęgnacji. Każdego wieczoru należy je wyczyścić przy pomocy płynu do soczewek, po czym włożyć do pojemniczka z płynem na minimum kilka godzin.

 

Parametry soczewek Air Optix® for Astigmatism:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka Soczewki Air Optix
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Uwodnienie 33%
Materiał Lotrafilcon B
Technologia Precision Balance 8|4™
Tryb wymiany Dzienny i przedłużony do 6 nocy
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów