ReNu® Multiplus 3x360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

99,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41


ReNu® Multiplus 3x360 ml to wysokiej jakości płyn do soczewek, polecany przez cenioną w branży optycznej firmę Bausch&Lomb - znaną na całym świecie z produkcji soczewek kontaktowych oraz innych akcesoriów optycznych i kontaktologicznych. Tak samo jak w przypadku soczewek kontaktowych użytkownicy mogą spodziewać się wyłącznie korzystnych odczuć, w każdym aspekcie stosowania. Płyn pielęgnacyjny ReNu® Multiplus to starannie opracowany preparat, przeznaczony do: czyszczenia, płukania i dezynfekcji soczewek. ReNu® Multiplus zalecany jest do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych.

 
Skuteczne usuwanie osadów tłuszczowych i wysoki stopień nawilżenia - dzięki działaniu poloksaminy, składnika o właściwościach oczyszczających i nawilżających.
Skuteczne usuwanie osadów białkowych - zastosowanie składnika Hydranate pozwala na sprawne usuwanie osadów białkowych, gromadzących się na soczewkach kontaktowych w ciągu całego dnia. Takie działanie płynu zapewnia jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo stosowania soczewek kontaktowych.
Ochrona przed bakteriami - w składzie płynu nieprzypadkowo znalazł się Dymed, w pełni bezpieczny i nietoksyczny dla oka, a jednocześnie eliminujący wszelkie mikroorganizmy.
Właściwości nawilżające - dzięki regularnemu stosowaniu płynu ReNu® Multiplus soczewki są nie tylko wolne od zanieczyszczeń i doskonale zdezynfekowane, ale też optymalnie nawilżone, zapewniając tym samym wysoki komfort w codziennym użytkowaniu.
Skoncentrowana formuła - ReNu Multiplus
Skoncentrowana formuła - usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników. Wystarczy zastosować 3 krople płynu, które doskonale poradzą sobie z zanieczyszczeniami.
Wygodne opakowanie - zestaw trzech praktycznych butelek o pojemności 360 ml to niezwykle praktyczne rozwiązanie, i co więcej – korzystne pod względem cenowym. Taki zapas płynu do soczewek wystarczy na dłuższy czas, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zakup kolejnego opakowania.
 

Charakterystyka płynu do soczewek ReNu® Multiplus:

Korzystanie z soczewek kontaktowych stało się bardzo popularne – taka metoda korekcji wzroku doskonale sprawdza się u krótkowidzów i dalekowidzów, a także u osób z astygmatyzmem. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach związanych z codzienną pielęgnacją soczewek, aby w pełni cieszyć się znakomitą ostrością widzenia i komfortem w każdej sytuacji – w domu i w pracy, w chwilach wypoczynku i w czasie zarezerwowanym na aktywność na świeżym powietrzu. Kluczowe znaczenie w korzystaniu z soczewek kontaktowych przeznaczonych do dłuższego użytku aniżeli jeden dzień ma profesjonalne oczyszczanie i dezynfekcja.

 

Zalety płynu pielęgnacyjnego ReNu® Multiplus:

 • Specjalistyczny płyn ReNu® Multiplus w jednej chwili usuwa osady białkowe i tłuszczowe oraz inne zanieczyszczenia gromadzące się w ciągu dnia na powierzchni soczewek. W tej kwestii swój duży udział ma składnik Hydranate oraz poloksamina.
 • Działanie płynu do soczewek ReNu® Multiplus jest wielokierunkowe, ponieważ oprócz eliminacji osadów białkowych i tłuszczowych oczy chronione są przed wnikaniem drobnoustrojów. Właściwości składnika Dymed gwarantują odpowiednia ochronę przed zakażeniami, co dodatkowo przekonuje do codziennego stosowania soczewek kontaktowych i korzystania z ich wszystkich zalet.
 • Właściwości nawilżające płynu ReNu® Multiplus pozwalają uniknąć podrażnień i chronią oczy przed przesuszeniem, nawet podczas długotrwałego stosowania soczewek kontaktowych.
 • Skoncentrowana i wydajna formuła płynu gwarantuje błyskawiczne działanie oczyszczające i nawilżające, co wpływa na większy komfort w codziennym korzystaniu z soczewek.
 • Ekonomiczny zestaw 3 płynów do soczewek o pojemności 360 ml każdy to świetny wybór dla osób preferujących funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania.
 

Skład płynu ReNu® Multiplus:

 • HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%,
 • kwas borowy,
 • sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
 • li>poloksamina 1%,
 • boran sodu i chlorek sodu,
 • DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
Dostępność24 godziny