ReNu® Multiplus 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

W płynie ReNu Multiplus zastowano niezwykłą kompozycję składników, zapewniającą ułatwioną pielęgnację soczewek. Teraz dezynfekcja, płukanie, przechowywanie, pozbywanie się osadów białkowych, czyszczenie i nawilżanie jest możliwa dzięki płynowi ReNu Multiplus.

 
Unikalna kompozycja składników - teraz płyn pielęgnacyjny Renu Multiplus charakteryzuje się jeszcze bardziej rozbudowanym składem oferującym wielofunkcyjne działanie. To idealna propozycja dla wszystkich właścicieli i użytkowników miękkich soczewek kontaktowych.
Trójstopniowe oczyszczanie - płyn pielęgnacyjny po zetknięciu z soczewką dokładnie ją dezynfekuje. W pierwszej kolejności eliminuje zdenaturyzowane białka, następnie tłuszcze, bakterie i zanieczyszczenia środowiskowe, takie jak pył i kurz.
Przedłużone nawilżenie - substancje nawilżające skryte w płynie pielęgnacyjnym przywracają soczewkom ich początkową wilgotność i przyczyniają się do jej długotrwałego utrzymania.
Bezpieczne przechowywanie - jeśli chcesz zrezygnować ze stosowania napoczętej już pary soczewek na kilka dni, możesz umieścić ją w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym i mieć pewność, że będą tam bezpieczne - nie stracą swoich właściwości i będą gotowe do ponownego użycia w każdym momencie.
Skoncentrowana formuła - ReNu Multiplus

 
Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą, by dokładnie oczyścić soczewkę z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i przywrócić jej przydatność do użycia.
Optymalna pojemność - buteleczka zawiera 100 ml płynu pielęgnacyjnego. To w sam raz na kilkudniową podróż, wypróbowanie danego rodzaju preparatu lub jego stosowanie przy dość nieregularnym sięganiu po soczewki.
 

Charakterystyka płynu ReNu® Multiplus

 


W celu zdezynfekowania soczewek należy zaaplikować 3 krople płynu dla każdej strony soczewki i pocierać około 20 sekund. Następnie należy szczodrze opłukać powierzchnię soczewki płynem. Aby zapewnić pełną dezynfekcję soczewek, to powinny być one przechowywane w roztworze w czasie nie krótszym niż 20 sekund. Płyn Renu Multiplus szczególnie zaleca się w przypadku soczewek częstej wymiany.

 

Płyn ReNu® Multiplus posiada następujące składniki wraz z ich cechami:

  • Hydranate (hydroksyalkilofosfanian) 0,03% - eliminujący zdenaturyzowane białka w trakcie cyklicznej pielęgnacji soczewek, przeciwdziała gromadzeniu się osadów białkowych,
  • Poloksamina 1% - bardzo skuteczny środek czynny powierzchniowo, eliminuje tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe, utrzymuje  zdolności nawilżające soczewek,
  • Dymed (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% - nietoksyczny dla tkanek oka, to skuteczny środek dezynfekujący.

Dodatkowo zawiera w składzie także:

  • kwas borowy,
  • sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
  • boran sodu i chlorek sodu.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml19,98 zł