Eyeoxy Duality
100% polski kapitał
100%
polski kapitał
Ponad 300 000 klientów
Ponad 300 000
zadowoloncyh klientów
15 lat na rynku
15 lat
na rynku
99% klientów polecam sklep Szkla.com
99% klientów
poleca sklep szkla.com

Eyeoxy Duality

Eyeoxy Duality to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe umożliwiające stosowanie ich przez okres jednego miesiąca zarówno w dzień jak i na noc. Posiadają takie same właściwości jak soczewki Biofinity. Swoje unikalne właściwości przedłużonego noszenia, soczewki Eyeoxy Duality i odpowiadające im Biofinity zawdzięczają wysokim wartościom uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, a także okrągłym krawędziom soczewki. Zastosowanie jasnoniebieskiego zabarwienia ułatwia proces zakładania soczewek, co szczególnie pomocne jest wśród tych użytkowników, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Soczewki Eyeoxy Duality wyróżnia technologia materiałowa Aquaform oraz unikatowa budowa krawędzi.

Dobierz odpowiedniki soczewek Eyeoxy Duality:

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:139.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric XR 3 szt.

Charakterystyka soczewek Eyeoxy Duality oraz ich odpowiedników Biofinity


Pozwól sobie na skuteczną korekcję wzroku przy zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania. Jeżeli pracujesz przez cały dzień w warunkach obciążających narząd wzroku, to z pewnością zasługujesz na soczewki kontaktowe, które zapewnią ci nie tylko skuteczną korekcję wzroku, ale też niesamowity komfort użytkowania. Tak właśnie jest w przypadku silikonowo-hydrożelowym soczewkom Eyeoxy Duality oraz odpowiadającym im soczewkom Biofinity, zapewniającym odczuwanie tak wysokiego poziomu komfortu, który jak dotąd wydawał się niemożliwy.

Soczewki Eyeoxy Duality oraz Biofinity wykonuje się przy zastosowaniu technologii Aquaform. Dzięki połączeniu różnorodnych technologii materiałowych jest to bardzo skuteczna, komfortowa i niepowtarzalna soczewka, która pozwoli Twoim oczom zachować naturalne nawilżenie i oddychanie. To wszystko sprawia, że możliwe stało się wytworzenie w sposób naturalny soczewki, która zapewni nam dużą przepuszczalność dla tlenu, jak i długotrwały komfort.

Dla kogo soczewki Eyeoxy Duality i Biofinity?


Eyeoxy Duality zaleca się tym osobom, które zasypiają w soczewkach i zapominają o ich codziennym zdejmowaniu. Mogą być stosowane w systemie na dzień i na noc przez pełen okres użytkowania, ale aby utrwalić ich właściwości należy je czyścić przy pomocy odpowiedniego płynu pielęgnacyjnego. Soczewki to idealny wybór dla osób, które preferują miesięczny system wymiany soczewek wraz z ich pielęgnacją, np. przy zastosowaniu płynów z serii Clean Active. Osoby o wrażliwych oczach, podatnych na wysychanie oraz alergię, docenią właściwości nawilżające soczewek.

Biofinity to odpowiednik soczewek Eyeoxy Duality występujący w naszej ofercie w dwóch rozmiarach opakowań - Biofinty 3 szt. i Biofinity 6 szt. Jeżeli potrzebujesz soczewek, które skorygują nadwzroczność lub krótkowzroczność wybierz z naszej oferty soczewki Biofinity, będące odpowiednikiem soczewek Eyeoxy Duality. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu przez cały dzień, soczewki Eyeoxy Duality i Biofinity nie pozwolą Ci na spowolnienie rytmu Twojego dnia. Poza tym dostępne są także wersje soczewek Eyeoxy Duality dla osób z astygmatyzmem - Eyeoxy Duality Toroidal i odpowiadające im Biofinity Toric. Dla osób z prezbiopią proponowane są soczewki Eyeoxy Duality Varifocal i odpowiadające im Biofinity Multifocal.

Jeżeli cierpimy z powodu posiadanego astygmatyzmu, nasze widzenie jest zniekształcone, albo zamazane podczas patrzenia zarówno daleko, jak i blisko, pomogą nam soczewki toryczne Eyeoxy Duality Toroidal i Biofinity Toric. W soczewkach torycznych wykorzystuje się Optymalną Geometrię Soczewki. Jest to wielopłaszczyznowa konstrukcja, która zapewnia nie tylko komfort, ale też precyzję i stabilność. Dzięki soczewkom kontaktowym, które odpowiadają Twoim potrzebom możesz cieszyć się codziennie wyraźnym widzeniem niezależnie od odległości, jak i kąta widzenia.

Gdy ukończymy 40-45 rok życia nasze oczy tracą zdecydowanie na zdolności wyraźnego widzenia przedmiotów, które znajdują się w bliskiej odległości, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Ta wada nazywana starczowzrocznością dotyka wiele osób. Dzięki nowoczesnej technologii Balanced Progress, soczewki wieloogniskowe Eyeoxy Duality Varifocal i Biofinity Multifocal umożliwiają widzenie przedmiotów, które znajdują się zarówno blisko, jak i daleko, albo w odległościach pośrednich z gwarantowanym komfortem i ostrością widzenia. Jeżeli jesteś w wieku powyżej 40 lat, niekoniecznie musisz sięgać po okulary przeznaczone do czytania, czy godzić się na ograniczenia związane z soczewkami tradycyjnymi. Wypróbuj zatem soczewki Biofinity Multifocal z naszej oferty soczewek progresywnych.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Eyeoxy: