Zero-Seven Refreshing™ 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Andrzej
5.0000
Bardzo dobry i tani, polecam!
Bartłomiej
5.0000
Kolega niżej chyba używał przeterminowanego;] Wg mnie płyn jak najbardziej zajebisty !!! używam go już ponad 3 miesiące i komfort taki sam jaki był !!! polecam !!!
Katarzyna
5.0000
Płyn jak najbardziej ok:) Nie widzę różnicy między droższymi płynami, więć nie ma sensu przepłacać.POLECAM
Dokładne czyszczenie - już zaledwie kilka kropli płynu pielęgnacyjnego wystarcza, by dokładnie oczyścić soczewki z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń - kurzu, grzybów, osadów i bakterii.
Do każdego rodzaju soczewek - płyn Zero-Seven Refreshing przeznaczony jest do pielęgnacji soczewek każdego rodzaju - korekcyjnych oraz kosmetycznych, wykonanych zarówno z hydrożelowego, jak i silikonowo-hydrożelowego materiału.
Ochrona przed gromadzeniem się osadów - codzienne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym znacząco zwiększa ich odporność na gromadzenie osadów białkowych, powstałych w procesie tworzenia łez. Szkła są więc czystsze przez znacznie dłuższy czas.
Utrzymywanie najwyższego poziomu nawilżenia - w płynie pielęgnacyjnym twórcy skryli dwie mocno nawilżające substancje - Hypromellozę i D-sorbitol, dzięki którym soczewki utrzymują swoją wilgoć przez znacznie dłuższy czas i jeszcze lepiej chronią oczy przed wysychaniem.
Bezpieczne przechowywanie - Zero-Seven Refreshing
Bezpieczne przechowywanie - nawet jeśli otworzysz nową parę soczewek, ale z jakiegoś powodu zrezygnujesz z ich stosowania w najbliższych dniach, nie musisz ich wyrzucać - umieszczone w płynie pielęgnacyjnym są bezpieczne i nie tracą swoich właściwości.
Ekonomiczne opakowanie - płyn pielęgnacyjny dostępny jest w aż 500-mililitrowej buteleczce, co jest bardzo wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które korzystają z oczyszczającego preparatu do soczewek każdego dnia.
 

Charakterystyka płynu Zero-Seven Refreshing™:

 

Zero-Seven Refreshing 500 ml to specjalistyczny płyn do pielęgnacji każdego rodzaju soczewek kontaktowych. Można używać go w połączeniu ze szkłami korekcyjnymi, kosmetycznymi, hydrożelowymi jak również silikonowo - hydrożelowymi. Zaledwie kilka kropli płynu wystarczy, aby dokładnie wyczyścić soczewkę z zalegających na jej powierzchni pyłów, osadów, kurzu. bakterii i grzybów. Ponadto codzienne zanurzenie chroni szkła przed gromadzeniem się na nich osadów białkowych, które powstają w procesie tworzenia się łez. Poprzez zawartość dwóch niezwykle silnie nawilżających substancji - Hypromellozę i D-sorbitol, soczewki utrzymują swoją wilgoć przez znacznie dłuższy czas, chroniąc przy tym również oczy. W płynie pielęgnacyjnym Zero-Seven Refreshing bez najmniejszej obawy możesz przechowywać soczewki przez nawet kilka dni. Producent zapewnia gwarancję pełnej przydatności nawet po tym czasie. Pojemność płynu sprawia, że jest niezwykle wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które codziennie korzystają z soczewek kontaktowych.

Produkt dostępny w bardzo wydajnym oraz ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 500 ml płynu. Inne dostępne warianty opakowań to 120 ml oraz 360 ml.
 

Skład płynu Zero-Seven Refreshing™:

 
 • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
 • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
 • Hypromeloza,
 • D-sorbitol,
 • Poloxamer,
 • Kwas borowy,
 • Chlorek sodu,
 • Boraks.

Zawarta w roztworze substancja HPMC tworzy otoczkę wilgoci pomiędzy soczewką a okiem. Substancje nawilżające są stopniowo uwalniane z soczewki w celu uzupełnienia oraz ochrony filmu łzowego przez cały czas używania soczewki. D-sorbitol zapobiega utracie wilgoci przez soczewkę. Dzięki temu płyn Zero Seven Refreshing maksymalnie zapobiega suchości oka, które jest związane z korzystaniem ze szkieł kontaktowych. Innowacyjna formuła NO RUB umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni szkieł kontaktowych oraz bardzo dokładną ich dezynfekcję, a także pozbycie się osadów białkowo - lipidowych.

 

Zalety płynu Zero-Seven Refreshing™:

 
 • czyści soczewki z zanieczyszczeń takich jak brud, kurz, bakterie, grzyby oraz pyłki,
 • dezynfekuje soczewki,
 • pozbywa się wszelkiego rodzaju zabrudzeń,
 • służy do bezpiecznego przechowywania,
 • usuwa osady białkowo - lipidowe z powierzchni soczewek,
 • utrzymuje najwyższy poziom nawilżenia soczewek kontaktowych.

Produkt jest dostępny w bardzo wydajnym oraz ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 500 ml płynu. W naszym sklepie zakupisz również mniejsze pojemności: Zero-Seven Refreshing 120 ml oraz Zero-Seven Refreshing 360 ml.


Każde opakowanie płynu Zero Seven Refreshing zawiera pojemnik na soczewki kontaktowe.

 

Płyn dostępny jest również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,00 zł