Zero-Seven Refreshing™ 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Dominika
5.0000
Dobry płyn, nie wymaga pocierania soczewek i nie ma z nim problemów. Nie wyczuwam żadnego zapachu, nie wiem o czym piszesz Gosiu.
Ewa
5.0000
używam płynu od około 2 lat, jestem z niego naprawdę zadowolona. Wcześniej używałam droższego płynu, ale piekły mnie po nim oczy. Po Zero-Seven nie odczuwam żadnego pieczenia, swędzenia czy drapania w oczach.Dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena.Polecam!
Małgorzata
3.0000
Początkowo byłam bardzo zadowolona, płyn właściwie czyści i dezynfekuje. Jedna wada - bardzo nieładny zapach, utrzymujący się na rękach po myciu soczewek.
Udoskonalony skład - płyn pielęgnacyjny zawiera szereg niezwykle wartościowych składników, takich jak Hypromelloza i D-sorbitol. Dzięki temu jest jeszcze skuteczniejszy.
Do soczewek każdego rodzaju - z płynu pielęgnacyjnego Zero-Seven Refreshing możesz korzystać niezależnie od tego, jakich soczewek używasz - korekcyjnych czy kosmetycznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych i niezależnie od trybu stosowania.
Dokładna dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny pozwala na oczyszczenie soczewek również z najbardziej groźnego zanieczyszczenia - bakterii. W efekcie dba o narząd wzroku, chroniąc go przed różnego rodzaju infekcjami.
Kompleksowe oczyszczenie - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym są poddawane dokładnemu oczyszczeniu, w efekcie którego z ich powierzchni znikają osady białkowe i zanieczyszczenia pochodzenia środowiskowego.
Dodatkowe nawilżenie - Zero-Seven Refreshing

 
Dodatkowe nawilżenie - soczewki planowej wymiany już po pierwszym dniu stosowania mogą utracić korzystny stopień wilgotności. Regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego pozwala go utrzymać, chroniąc oczy przed wysychaniem.
Bezpieczne przechowywanie - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym są w pełni bezpieczne - nie mają kontaktu z bakteriami i nie tracą swoich cennych właściwości. Mogą znajdować się w nim nawet przez kilka dni.
 

Charakterystyka płynu Zero-Seven Refreshing™:

 

Płyn pielęgnacyjny Zero-Seven Refreshing™ do pielęgnacji wielorakich soczewek kontaktowych, czyszczą zarówno soczewki korekcyjne, jak i kosmetyczne.
Mają na celu:

 • oczyszczanie soczewek - także z osadów białkowych,
 • dezynfekcję i przepłukiwanie,
 • nawadnianie,
 • przechowywanie.

 

Płyn do soczewek Zero-Seven Refreshing™ to wielofunkcyjny produkt posiadający w składzie Hypromellozę (HPMC) i D-sorbitol. HPMC jest materiałem nawilżającym, roztaczającym otoczkę wilgoci pośród soczewkami a oczami. HPMC jest częściowo uwalniany, tak aby dopełnić i zabezpieczyć film łzowy. D-sorbitol zabezpiecza przed utratą optymalnego poziomu nawilżenia przez soczewkę. Zastosowanie tego typu składników w płynie Zero-Seven Refreshing™ zabezpiecza przed niekomfortowym uczuciem suchych oczu. Reguła NO RUB to gwarancja usunięcia zanieczyszczeń, dezynfekcja i usunięcie złogów białkowych bez wymogu mechanicznej pielęgnacji soczewek.

 

Skład płynu Zero-Seven Refreshing™:

 • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
 • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
 • Hypromeloza,
 • D-sorbitol,
 • Poloxamer,
 • Kwas borowy,
 • Chlorek sodu,
 • Boraks.


Każde opakowanie płynu Zero Seven Refreshing zawiera pojemnik na soczewki kontaktowe.

 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

 
Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł