Medivue Premier
100% polski kapitał
100%
polski kapitał
Ponad 300 000 klientów
Ponad 300 000
zadowoloncyh klientów
15 lat na rynku
15 lat
na rynku
99% klientów polecam sklep Szkla.com
99% klientów
poleca sklep szkla.com

Medivue Premier

Medivue Premier to silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne, stanowiące handlowy odpowiednik soczewek, dostępnych w naszym sklepie pod nazwą Biofinity. Soczewki Medivue Premier oraz Biofinity produkowane są z materiału Comfilcon A, przy użyciu technologii Aquaform. Struktura soczewek zapewnia zachowanie bardzo dobrej przepuszczalności tlenu przy optymalnym stopniu nawilżenia na poziomie 48%. Użytkownicy soczewek docenią komfort ich noszenia przez okres 30 dni, również w trakcie nocy. Takie połączenie cech wraz z jasnoniebieskim zabarwieniem, ułatwiającym zakładanie soczewek, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:64.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric 3 szt.

Charakterystyka soczewek Medivue Premier oraz ich odpowiedników Biofinity


Medivue Premier, a także Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe, przystosowane do noszenia w trybie ciągłym, zarówno w dzień jak i w nocy. Zapewniają optymalny komfort i nawilżenie oczu przez cały czas użytkowania, niezależnie od panujących warunków.

Soczewki Medivue Premier zostały stworzone dla osób wymagających zapewnienia najwyższej wygody w użytkowaniu, połączonej z zachowaniem doskonałego nawilżenia. Ich przewagą nad podobnymi soczewkami jest uzyskanie wysokiej przepuszczalności tlenu przez soczewkę, dzięki czemu nawet po długim dniu i pozostawieniu ich na noc, białka oczu pozostają białe, a oczy wyglądają na zdrowe i wypoczęte. Eliminacja potrzeby stosowania dodatkowego zasilania oczu w nawilżające krople została osiągnięta przez wysokie uwodnienie produktu, z jednoczesną minimalizacją ilości silikonu i wygospodarowaniem większego miejsca dla hydrofilowego materiału.

Swoje nowatorskie właściwości soczewki Biofinity zawdzięczają zastosowaniu w nich technologii Aquaform, która doskonale spełnia swoje zadania nawet podczas przedłużonego trybu noszenia. Są to soczewki miesięczne, które można nosić bez przerwy do 30 dni, lub zdejmować na noc, pamiętając o ich czyszczeniu i umieszczaniu w płynie pielęgnacyjnym. Ich wysokie uwodnienie powoduje, że nawet noszone w przedłużonym trybie nie tracą one właściwości dostarczania wody do powierzchni oczu. Specyficzna budowa i kształt soczewki pozwala na pełną synchronizację z powierzchnią oka, dzięki czemu podrażnienia czy zaczerwienienia praktycznie nie występują, a same szkła nie są wyczuwalne dla użytkownika.

Dla kogo soczewki Medivue Premier i Biofinity?


Soczewki Medivue Premier oraz Biofinity w szczególności polecane są dla osób o wrażliwych oczach, podatnych na wysychanie i infekcje oraz którym zależy na bardzo dobrej ostrości widzenia. Do codziennej pielęgnacji oraz przechowywania soczewek zaleca się użycie płynów pielęgnacyjnych, np. z serii Clean Active z oferty naszego sklepu.

Identyczne właściwości, jakie posiadają soczewki Medivue, znajdują się w szkłach Biofinity. W grupie Medivue stworzono odpowiedniki Biofinity do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności - Medivue Premier, torycznych - Medivue Premier Toric (Biofinity Toric) oraz multifokalnych - Medivue Premier Multifocal (Biofinity Multifocal). Obydwie marki soczewek dedykowane są szczególnie użytkownikom urządzeń cyfrowych, którzy zmagają się z wysychaniem spojówek. Rozwiązania w nich zastosowane są równie dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników.

Soczewki sferyczne Medivue Premier, a także odpowiadające im Biofinity i Biofinity XR to produkty idealnie dopasowujące się do oka i zatrzymujące wodę wewnątrz nich. Umożliwiają one oczom niezaburzoną oddychalność, połączoną z wysoką wygodą użytkowania, dzięki zastosowaniu miękkiej i elastycznej silikonowo-hydrożelowej konstrukcji.

Soczewki toryczne Medivue Premier Toric oraz odpowiadające im Biofinity Toric oraz Biofinity Toric XR, mają za zadanie wyostrzać widzenie, który to efekt uzyskuje się poprzez znoszenie odchyleń, powstających w układzie optycznym oka. Spełniają one doskonale swoją rolę oraz gwarantują komfort poprzez utrzymywanie stałej zwilżalności.

Soczewki multifokalne Medivue Premier Multifocal, a także Biofinity Multifocal są stworzone dla osób cierpiących na starowzroczność, będącą naturalnym stanem oczu osób po 40 roku życia. Leczenie tej wady to głównie zapewnienie ostrego, nierozmazanego i stabilnego widzenia. Są one pomocne do spoglądania na obiekty z daleka i z bliska. Specjalna technologia zapewnia ich stałe nawilżenie i redukuje podrażnienia oczu.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Medivue: