Soczewki Crazy Lens

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki kolorowe Crazy Lens

Szukasz sposobu na łatwą zmianę swojego wyglądu? Chcesz oczarować znajomych piorunującym spojrzeniem? Soczewki Crazy Lens sprawią że będziesz mógł zmienić swój wizerunek nie do poznania. Nadają się idealnie do dopełnienia Halloweenowej charakteryzacji, bardzo stylowo dopełnią kostium i dodadzą całej stylizacji drapieżnego wyglądu.

Hydrożelowy materiał

Ten nowoczesny materiał zapewnia duży komfort użytkowania i charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością. Soczewka dzięki charakterystyce materiału błyskawicznie dopasowuje się do kształtu oka zapewniając komfort stosowania każdego dnia.

Odpowiednie nawilżenie

Korzystając z soczewek Crazy Lens, można mieć pewność o zdrowie swojego oka. Nowoczesny materiał zastosowany podczas produkcji doskonale wspomaga nawilżanie oka. Dzięki swojemu wysokiemu stopniowi uwodnienia oczy nie będą zmęczone nawet po całym dniu noszenia.

Aż 30 różnych wzorów

Kolorowe soczewki Crazy Lens to wybór na każdą okazję. Dzięki szerokiej palecie dostępnych kolorów i wzorów możemy wcielić się w wiele ikonicznych istot. Soczewki Crazy Lens to doskonały wybór na imprezy w których głównym motywem jest kostium.

Idealne ukrycie naturalnego koloru oczu

W przypadku przebierania się ważny jest nieskazitelny efekt. Dobre pokrycie naszego naturalnego koloru oczu to podstawa, aby końcowy efekt wyglądał tak jak powinien. Soczewki Crazy Lens zapewnią nam doskonałe pokrycie dzięki nowoczesnej technologii ich wykonania i aż 3 warstwom koloru nałożonym od wewnątrz soczewki!. Wiemy na czym zależy naszym klientom i im to zapewniamy!

Długotrwałe użytkowanie

Kupując soczewki Crazy Lens możemy liczyć aż na 3 miesiące bezproblemowego użytkowania! 2 sztuki to idealna ilość na rozpoczęcie swojej przygody z imprezowymi soczewkami kontaktowymi. Korzystając już z jednej pary soczewek będziemy wiedzieli jak wysokiej klasy jest to produkt.

Dla kogo soczewki Crazy Lens?

Soczewki Crazy Lens zostały wyprodukowane w oparciu o nowoczesny materiał hydrożelowy. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i długotrwałe nawilżenie naszych oczu. Bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwych i przesuszonych oczu. Stosowanie soczewek zapewnia doskonałe pokrycie naszego naturalnego pigmentu oczu za sprawą nowoczesnej technologii nanoszenia koloru od wewnątrz soczewki w aż 3 warstwach. Kupując Soczewki Crazy Lens zaopatrujemy się w 2 sztuki, a ponadto jedna para może nam służyć aż 3 miesiące. Wysokowydajny materiał hydrożelowy nawilży oko, jest rozciągliwy i zapewnia wytrzymałość do 3 miesięcy użytkowania.

Jesteś osobą kreatywną? Lubisz tworzyć niesamowite cosplaye? Impreza na halloween to twój czas? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to soczewki Crazy Lens są dla ciebie! Niezależnie czy mówimy tu o jednorazowej imprezie czy to zmianie wyglądu na co dzień, to właśnie szkła Crazy Lens pozwolą nam na realizowanie naszych własnych stylizacji.