Bioxy Wit B5 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Bioxy Wit B5 to specjalistyczny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Gwarantuje pełną i skuteczną ochronę zarówno szkieł jak i samego oka. Może być stosowany tylko do miękkich soczewek.

Do wszystkich rodzajów soczewek miękkich - dobroczynne działanie opisywanego płynu pielęgnacyjnego wykazano w kontakcie z wszystkimi miękkimi soczewkami (w tym soczewkami silikonowo-hydrożelowymi).
Produkt polecany przez specjalistów - płyn pielęgnacyjny Bioxy Wit B5 to produkt nominowany do nagrody ID-NL Jaarprijs przyznawanej za Najlepszy Wynalazek Roku. Polecany i doceniany przez specjalistów na całym świecie.
Kompleksowe oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny uwalnia soczewki od wszystkich zabrudzeń zebranych w ciągu dnia. Dotyczy to nie tylko kurzu i osadów białkowych, lecz również groźnych bakterii i grzybów.
Dodatkowe nawilżenie - regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego pozwala zachować wysoki stopień wilgotności soczewek. To z kolei oznacza niezwykle komfortowe korzystanie z soczewek - z wygodną aplikacją i bez suchych oczu.
W pełni bezpieczne przechowywanie - Bioxy Wit B5
W pełni bezpieczne przechowywanie - pojemniczek wypełniony płynem pielęgnacyjnym to idealne miejsce dla nieużywanych soczewek. Miejsce, w którym są one chronione przed niekorzystnym wpływem środowiska i w którym odzyskują swoje cenne właściwości.
Przyspieszona regeneracja rogówki - jako że płyn pielęgnacyjny zawiera liczne substancje odżywczo-ochronne, przyspiesza regenerację rogówki i tym samym zapobiega wystąpieniu infekcji i podrażnień oczu.
 

Charakterystyka płynu Bioxy Wit B5:

 

Bioxy Wit B5 to płyn do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych. Świetnie sprawdzi się więc w połączeniu zarówno z miękkimi jak i twardymi szkłami kontaktowymi. Poza ochroną soczewek Bioxy Wit B5 wykazuje również właściwości chroniące oko (np. przed mikrourazami). Bioxy Wit B5 oczyszcza, usuwa osady białka, a także służy do płukania, dezynfekcji i przechowywania w nim soczewek.

Ponadto Bioxy Wit B5 pełni funkcje ochronne, odżywiające i wspomagające samoregeneracyjne cechy rogówki. Poza tym nawilża i ułatwia proces zakładania soczewek kontaktowych.

 

Zalety płynu Bioxy Wit B5:

 
  • Produkt rekomendowany przez ekspertów - płyn pielęgnacyjny Bioxy Wit B5 to produkt nominowany do nagrody ID-NL Jaarprijs przyznawanej za Najlepszy Wynalazek Roku. Jako polecany i doceniany przez specjalistów na całym świecie jest godny zaufania również wśród zwykłych użytkowników.
  • Kompleksowe oczyszczenie - płyn Bioxy Wit B5 szybko oczyszcza soczewki ze wszelkich zabrudzeń zebranych w ciągu dnia pozostawiając je niezwykle czystymi. Dotyczy to nie tylko kurzu i osadów białkowych, lecz również groźnych bakterii oraz grzybów, które w ciągu całodziennego noszenia lubią gromadzić się na ich powierzchni.
  • Dogłębne nawilżenie - regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego Bioxy Wit B5 pozwala zachować wysoki stopień wilgotności soczewek na takim samym poziomie od pierwszego użycia. Daje to gwarancję najwyższej jakości widzenia i komfortu podczas użytkowania przez cały okres przydatności.
  • Bezpieczne przechowywanie - pojemniczek wypełniony płynem pielęgnacyjnym Bioxy Wit B5 tworzy idealne środowisko dla soczewek kontaktowych.
  • Regeneracja rogówki - jako że płyn pielęgnacyjny Bioxy Wit B5 zawiera liczne substancje odżywczo-ochronne, przyspiesza regenerację rogówki i dba o zdrowie oczu.
 

Skład płynu Bioxy Wit B5:

  • Poliheksanid 0,0001%,
  • Poloxamina 1%,
  • Hydraflex 0,3%,
  • Dekspantenol 1,5%.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml24,99 zł