Soczewki Biofinity Energys

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Soczewki Biofinity Energys

Biofinity Energys to innowacyjne soczewki sferyczne, przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym, stworzone przez znaną i cenioną na rynku optycznym markę Cooper Vision. Produkt ten jest polecany przede wszystkim tym osobom, które spędzają bardzo dużo czasu przed ekranem urządzeń elektrycznych, i z tego względu skarżą się na nadmierną suchość i zmęczenie oczu. Produkt został stworzony z nowoczesnego materiału hydrożelowego Comfilcon A, który nadaje soczewkom wysokiego poziomu uwodnienia (45%), oraz znacząco zwiększa ich nawilżenie, sprawiając, że noszenie ich jest niezwykle komfortowe i bardzo wygodne. W produkcji soczewek zastosowano dodatkowo innowacyjną technologię Aquaform, która zatrzymując w obrębie oka dużą ilość wody, pozytywnie wpływa na stopień nawilżenia oraz wilgotności soczewki.

Zalety soczewek Biofinity Energys

Produkt Biofinity Energys idealnie i błyskawicznie dopasowuje się do oka użytkownika, zapobiegając niechcianemu wypadaniu oraz podwijaniu się soczewek, dzięki czemu są one bardzo stabilne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. Szkła kontaktowe niwelują także w znacznym stopniu nieprzyjemne tarcie na linii soczewka - powieka, co pozwala znacznie chronić oczy przed pojawianiem się zaczerwienienia oraz infekcji. Soczewki Biofinity Energys skutecznie zadbają o zdrowie Twoich oczu, redukując ich nadmierne zmęczenie, a dzięki swojej innowacyjnej optyce zahamują występowanie osłabienia oka oraz podrażnienia podczas długiego spędzania czasu przed ekranem komputera lub telefonu. Długotrwałe patrzenie się w ekrany urządzeń elektrycznych może wywoływać nadmierne mruganie, co może zwiększyć występowanie uczucia suchości, swędzenia oraz pieczenia oczu. Regularne użytkowanie soczewek Biofinity Energys, pozwoli Ci znacznie zniwelować odczuwanie tych nieprzyjemnych bodźców, oraz optymalnie zadba o nawilżenie wyschniętych i zmęczonych oczu.

Oprócz znacznej poprawy zdrowotnej, noszenie soczewek Biofinity Energys pomoże Ci także skutecznie zahamować rozwój posiadanej wady wzroku, oraz odpowiednio zadbać o jakość widzenia. Dzięki użytkowaniu tych soczewek zaczniesz widzieć świat w znacznie bardziej wyraźny i ostry sposób, w każdej odległości i w szerokiej rozdzielczości, bez względu na negatywne warunki panujące w danym pomieszczeniu. Dodatkowo przenoszenie wzroku z jednej odległości na drugą odbywać się będzie od tej pory bez najmniejszego wysiłku.

Dla kogo soczewki Biofinity Energys?

Soczewki Biofinity Energys są produktem przeznaczonym do miesięcznego stosowania w trybie ciągłym, zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeżeli wybierzesz taką formę noszenia soczewek, nie będziesz musiał wykonywać żadnej dodatkowej pielęgnacji każdego dnia. Produktu tego możesz także używać tylko w dzień, w takiej sytuacji codziennie wieczorem należy ściągnąć soczewki oraz umieścić je w specjalnym płynie do płukania soczewek, a następnie zostawić je tam na minimum kilka godzin przed ich ponownym użytkowaniem. Produkt można zakupić zarówno w opakowaniu 3 sztukowym oraz w opakowaniu 6 sztukowym, zależnie od naszych indywidualnych preferencji.