Soczewki Ultraflex

Kupujesz soczewki Ultraflex? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
Ultraflex Premier

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Biofinity

Kup w Szkla.com
Ultraflex Premier Toric

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Biofinity Toric

Kup w Szkla.com
Ultraflex Comfort 1 Day

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Proclear 1 Day

Kup w Szkla.com

Charakterystyka soczewek Ultraflex

Biofinity odpowiadają soczewkom Ultraflex Premier

Silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne Biofinity, jak i Ultraflex Premier wykonano z nowoczesnych materiałów z zastosowaniem technologii Aquaform™, która gwarantuje odpowiednie nawilżenie oka przez cały czas noszenia bez konieczności stosowania środków nawilżających. Elastyczny materiał o niskim module Younga sprawia, że soczewki są miękkie i wygodne. Gwarantują też doskonałą przejrzystość i jakość widzenia. Soczewki mają zaokrąglone krawędzie, idealnie więc dopasowują się do kształtu i wady oka. Jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia zakładanie soczewek. Jeśli inne soczewki powodują u Ciebie podrażnienie i suchość oczu, powyższy model zadba o ich prawidłowe nawilżenie. Soczewki możesz nosić przez 30 dni w trybie dzień-noc. Zaleca się jednak ich zdejmowanie na noc i czyszczenie odpowiednimi środkami pielęgnacyjnymi.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Ultraflex Premier Toric

U osób z astygmatyzmem ważne jest, żeby soczewka stabilnie przylegała do gałki ocznej i nie przemieszczała się. W taki sposób zaprojektowano geometrię soczewek Biofinity Toric oraz Ultraflex Premier Toric, aby zapewniały stabilne ułożenie na powierzchni oczu. Zaletą soczewek jest materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego zostały wykonane – Comifilcon A w połączeniu z technologią Aquaform™. Wysoki stopień uwodnienia i duża przepuszczalność tlenu sprawiają, że soczewki nawilżają oczy i zapewniają im zdrowy oraz świeży wygląd przez cały dzień. Nawet kiedy zasypiasz w soczewkach Ultraflex Premier Toric, Twoje oczy oddychają.

Proclear 1 Day odpowiadają soczewkom Ultraflex Comfort 1 Day

Proclear 1 Day to odpowiednik jednodniowych soczewek Ultraflex Comfort 1 Day. W obu przypadkach wykorzystano technologię PC (cząsteczki fosforycholiny), dzięki której soczewka utrzymuje wysoki poziom nawodnienia przez długi czas. Oczy są nieustannie zwilżane, przez co nie zostaną podrażnione. Powyższe modele soczewek są odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych, dzięki czemu oczy nawet pod koniec długiego dnia pozostają jasne, świeże i zdrowo wyglądające.