Superoptic 30 kaps.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

25,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

SuperOptic to jedne z najczęściej stosowanych kapsułek, pozwalających utrzymać dobrą kondycję oczu i wzroku. Dzięki starannie opracowanej mieszance wysokiej jakości składników kapsułki odpowiadają na potrzeby każdego dorosłego, borykającego się z pogorszonym widzeniem lub podejrzewającego u siebie skłonność do utraty sokolego wzroku. Już 1 kapsułka dziennie wystarcza, by zachować zdrowie oczu.

 
Utrzymanie prawidłowej ostrości widzenia - możliwe dzięki recepturze wzbogaconej o niezwykle cenny kwas dokozaheksaenowego (DHA), cynk, witaminę B2 i A.
Składniki naturalnie występujące w oku - luteina i zeaksantyna, obecne w plamce żółtej. Transportowane przez kapsułki wypełniają ubytki powstające w oczach wraz z upływem czasu.
Mniejsze uczucie zmęczenia i znużenia - dzięki kwasom Omega-3, niacynie, kwasowi foliowemu oraz pozostałym witaminom z grupy B. Teraz nawet wielogodzinna praca przed komputerem nie będzie powodować utraty rześkości i ostrości widzenia.
Ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi - promieniowaniem słonecznym, niebieskim światłem emitowanym przez ekrany urządzeń elektronicznych, dymem papierosowym i zmiennym powietrzem klimatyzacji. Wszystkie one prowadzą do pogorszenia kondycji wzroku. Kapsułki skutecznie przed nimi chronią.
Tylko 1 kapsułka dziennie - kapsułki SuperOptic

 
Tylko 1 kapsułka dziennie - tyle wystarcza, by przyjąć wszystkie dobroczynne składniki i cenne działanie SuperOptic.
Łatwość przyjmowania - dzięki udoskonalonej otoczce kapsułka gładko przemieszcza się po języku i przełyku. Jest łatwa w przyjmowaniu i szybko przyswajana przez organizm.
 

Charakterystyka kapsułek SuperOptic:

 

Blisko 80% osób deklaruje problemy z oczami, z czego tylko 39% stosuje preparaty, chroniące i opóźniające wystąpienie różnego rodzaju schorzeń wzroku. SuperOptic to suplement diety, który wspomaga i chroni ostrość widzenia. Wzbogacony o luteinę i zeaksantynę - dwa składniki naturalnie występujące w ludzkim oku, w plamce żółtej - wypełnia braki w organizmie. Warto zaznaczyć, że luteina zawarta w SuperOptic to najlepiej przebadana luteina Floraglo®.

Kapsułki dostarczają szeregu składników odżywczych: cynku, miedzi, selenu, manganu, witaminy B2, A, E i C oraz cennego kwasu dokozaheksaenowego (DHA), przyczyniającego się w dużym stopniu do utrzymania prawidłowego widzenia. Tak starannie dobrana mieszanka składników chroni komórki przed stresem oksydacyjnym - jednym z głównych czynników, powodujących starzenie się oczu.

Niacyna, kwas foliowy, witamina B6 i B12 zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia wzroku. Oczy są wypoczęte i nie tracą rześkości nawet po wielogodzinnej, wymagającej pracy przed komputerem. Skład kapsułek wzbogacają zdrowe kwasy Omega-3, których - jak podają najnowsze badania - brakuje w diecie wielu osób. Kapsułki stworzone zostały w taki sposób, by umożliwiały organizmowi jak najszybsze przyjęcie skrytych w nich dobroczynnych składników. Dzięki gładkiej otoczce ślizgają się po języku, a ich połknięcie nie sprawia problemu.

 

Komu zaleca się stosowanie kapsułek na oczy SuperOptic?

 
  • osobom po 40. roku życia - ze względu na pogorszenie kondycji wzroku, które postępuje z czasem;
  • młodym osobom narażonym na szkodliwe czynniki zewnętrzne - np. klimatyzację, dym papierosowy;
  • osobom, korzystającym każdego dnia z komputera i innych urządzeń elektronicznych;
  • osobom lubiącym czytać wieczorem lub nocą przy słabym oświetleniu;
  • osobom często narażonym na intensywne promieniowanie słoneczne;
  • osobom prowadzącym samochód po zmroku;
  • osobom stosujących nieodpowiednio zróżnicowaną dietę.
 

SuperOptic - jak stosować?

 

Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, popijając odrobiną wody. Nie rozgryzaj. Nie ssij. Przyjmuj z posiłkiem. Nie zaleca się stosowania przez dzieci do 12. roku życia ani przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.

Więcej informacji
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćdo 5 dni roboczych