Soczewki Pegavision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne PegaVision

Obecnie wybór właściwych soczewek może sprawiać sporo problemów. Wynika to choćby z faktu, że na rynku dostępnych jest wiele produktów kontaktologicznych. Bez wątpienia warto przyjrzeć się wyrobom firmy PegaVision z siedzibą w Tajwanie, która powstała w 2009 roku. Specjalizuje się głównie w produkcji soczewek kontaktowych i stale unowocześnia swoje technologie, by przedstawiać klientom coraz to nowsze rozwiązania, dopasowane do potrzeb osób zmagających się z problemami ze wzrokiem.

Soczewki PegaVision to przede wszystkim korekcyjne szkła kontaktowe FitView oraz AirView.

Zalety soczewek kontaktowych FitView Vitamine Daily

Soczewki kontaktowe FitView Vitamine Daily to miękkie szkła jednorazowego użytku. Mogą posłużyć jako wyroby dla osób z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji, ponieważ po każdym użyciu należy je wyrzucić. Wykonane są z materiału Etafilcon A. Poziom uwodnienia soczewki wynosi 58%, a współczynnik Dk/t (czyli stosunek przepuszczalności tlenowej do grubości soczewki) wynosi 25. Co wyróżnia te soczewki na tle innych? Zostały one zanurzone w soli fizjologicznej z dodatkiem witamin (E, B6, B12) i specjalnej substancji nawilżającej MPC, które mają zbawienny wpływ na kondycję oka. Ponadto soczewki FitView Vitamine Daily pokryte są substancją antybakteryjną i mają wielopłaszczyznową budowę.

Zalety pozostałych soczewek kontaktowych FitView

Inny wyrób firmy PegaVision to soczewki FitView Monthly. FitView Monthly to rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z jednych soczewek aż do 30 dni. Są nie tylko doskonale nawilżone, ale także zapewniają ochronę przed powstawaniem osadów białkowych na soczewce. Są wyposażone w filtr UV, a ich współczynnik Dk/t wynosi 15.

Markowe produkty PegaVision

Soczewki kontaktowe firmy PegaVision znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.