HiWIND KC0715K C4
do 8 dni roboczych
Nasza cena:
Czy te okulary HiWIND KC0715K C4 to Twój nowy sposób na podbój świata?
Wyobraź sobie: słońce przyjemnie grzeje, a Ty, z tymi okularami na nosie, czujesz się jak gwiazda filmowa. Nie, to nie przesada. HiWIND KC0715K C4 to nie tylko okulary przeciwsłoneczne, to Twój osobisty akcelerator pewności siebie. Zapomnij o nudnych, masowych produktach. Ten model to manifestacja indywidualności, stworzony dla tych, którzy wiedzą, czego chcą, i nie boją się tego pokazać. Ich design? To połączenie ponadczasowej klasyki z nutką nowoczesnego luzu, która sprawia, że będziesz wyglądać stylowo w każdej sytuacji – od porannego espresso w ulubionej kawiarni, po wieczorny spacer po mieście. A kolor? Ciemny, głęboki, który intryguje i podkreśla charakter. To okulary, które mówią: „Jestem, widzę, zwyciężam”. A co najlepsze, są tak wygodne, że zapomnisz, że masz je na nosie. To Twój pierwszy krok do codziennego poczucia bycia wyjątkowym, bez wysiłku.
Dlaczego HiWIND to Twój nowy, sprawdzony kompan na lata?
Za marką HiWIND stoi coś więcej niż tylko moda. To obietnica jakości, która przetrwa próbę czasu. Kiedy wybierasz HiWIND KC0715K C4, inwestujesz w produkt stworzony z myślą o Tobie – o Twoim komforcie i długotrwałym zadowoleniu. Zapomnij o okularach, które po sezonie lądują w szufladzie. Te są stworzone, by Ci służyć. Wykonane z materiałów, które są zarówno lekkie, jak i wytrzymałe, poradzą sobie z codziennymi wyzwaniami, czy to przypadkowe upuszczenie, czy intensywne użytkowanie. To właśnie ta dbałość o detale, ten ludzki wymiar tworzenia, sprawia, że HiWIND zdobywa serca klientów. Bo kto by nie chciał mieć w swojej kolekcji coś, co jest nie tylko modne, ale i po prostu solidne? To jak z dobrym winem – im starsze, tym lepsze (choć w tym przypadku, wyglądają świetnie od pierwszego dnia!). To świadomy wybór, który procentuje przez długie lata.
Jak HiWIND KC0715K C4 zadba o Twój wzrok i komfort na co dzień?
Słońce może być piękne, ale potrafi też dać w kość. Dlatego HiWIND KC0715K C4 wyposażono w filtr UV o kategorii 3. Co to oznacza w praktyce? 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Czyli możesz cieszyć się słońcem bez obaw o swoje oczy, nawet podczas najbardziej słonecznych dni. Koniec z mrużeniem oczu i bólem głowy! Te okulary zapewniają krystalicznie czyste widzenie, bez zniekształceń, pozwalając Ci dostrzec świat w pełnej krasie. A komfort? To ich drugie imię. Lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że idealnie dopasowują się do twarzy, nie uciskając i nie powodując dyskomfortu, nawet po wielu godzinach noszenia. Czy to podczas prowadzenia samochodu, spaceru po plaży, czy po prostu relaksu na działce – te okulary staną się Twoim niezawodnym towarzyszem, dbającym o Twój wzrok i dobre samopoczucie.
Dlaczego warto dodać HiWIND KC0715K C4 do koszyka już dziś?
Decyzja zapadła? Świetnie! Kupując okulary HiWIND KC0715K C4 w Kodano.pl, nie tylko inwestujesz w swój styl i zdrowie oczu, ale też korzystasz z najlepszych warunków. Pomyśl o tym: masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt, objęty 3-letnią przedłużoną gwarancją. A jeśli dodamy do tego darmową dostawę z KODANO MAX i fakt, że 98% naszych klientów jest zachwyconych, to czy są jeszcze jakieś wątpliwości? Dodatkowo, każdy zestaw zawiera eleganckie, dedykowane etui, które skutecznie ochroni Twoje nowe okulary przed zarysowaniami i zgubieniem. To nasz mały gest, który pokazuje, jak bardzo cenimy Twoje zaufanie. Nie czekaj, aż słońce zacznie świecić mocniej, ani aż ten model zniknie z magazynu. Kliknij „Dodaj do koszyka” i poczuj różnicę, jaką potrafią zrobić stylowe i praktyczne okulary od Kodano.pl.
| Dla kogo | unisex |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka | HiWIND |
| Kształt | Maska |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | czarny |
| Długość zausznika [mm] | 140,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 0,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 58,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 11,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 146,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 0,00 |
| Typ soczewek | Jednokolorowe |
| Polaryzacja | Nie |
| Kategoria filtra UV | 3 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Etui | woreczek |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać HiWIND KC0715K C4 do kształtu twarzy?
Okulary przeciwsłoneczne HiWIND KC0715K C4, o unikalnym, niestandardowym kształcie, świetnie komponują się z różnymi typami twarzy, dodając charakteru i stylu. Ich projektanci postawili na uniwersalność, dzięki czemu pasują zarówno do twarzy okrągłych, owalnych, jak i kwadratowych. Wybierając te okulary, zwróć uwagę na ich rozmiar i proporcje względem Twojej twarzy, aby uzyskać harmonijny i modny wygląd. Kształt oprawek jest kluczowy dla podkreślenia Twoich atutów.
Niestandardowy kształt oprawek HiWIND KC0715K C4 stanowi ich mocny punkt, pozwalając na wyróżnienie się z tłumu. Są to okulary pełne, które doskonale przylegają do twarzy, zapewniając komfort i stabilność noszenia przez cały dzień. Czarny kolor oprawek jest ponadczasowy i uniwersalny, co sprawia, że model ten łatwo dopasować do każdej stylizacji, niezależnie od okazji. Zwróć uwagę na drobne detale, które nadają im niepowtarzalny charakter.
Dla kogo model HiWIND KC0715K C4 będzie idealny?
Okulary przeciwsłoneczne HiWIND KC0715K C4 zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie niebanalny design i wysoką jakość wykonania. Model ten jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka stylowego dodatku, który podkreśli jego indywidualność. Świetnie sprawdzą się jako element codziennych, jak i bardziej eleganckich zestawów ubrań. Ich uniwersalny charakter sprawia, że są odpowiednie dla każdego, kto pragnie połączyć funkcjonalność z modnym wyglądem.
Te okulary przeciwsłoneczne są idealne dla osób aktywnych, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu i potrzebują skutecznej ochrony przed słońcem. Polaryzacja nie jest obecna, jednak jednokolorowe soczewki z kategorią filtra UV 3 zapewniają doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. HiWIND KC0715K C4 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają połączenia elegancji, komfortu i niezawodności w okularach. Opinie naszych klientów potwierdzają, że to świetny wybór.
Czy HiWIND KC0715K C4 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Okulary HiWIND KC0715K C4 wyposażone są w jednokolorowe soczewki z kategorią filtra UV 3. Oznacza to, że skutecznie blokują 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB, które może prowadzić do zmęczenia oczu, bólu głowy, a nawet długoterminowych uszkodzeń wzroku. Długotrwałe noszenie tych okularów w słoneczne dni znacząco podnosi komfort widzenia, redukując oślepienie i poprawiając percepcję barw.
Dzięki wysokiej jakości filtrom UV, HiWIND KC0715K C4 zapewniają nie tylko ochronę, ale także poprawiają jakość widzenia w jasnych warunkach. Są idealne do prowadzenia samochodu, uprawiania sportów czy po prostu spacerów. Wybierając te okulary, inwestujesz w zdrowie swoich oczu. Pamiętaj, że ponad 98% naszych klientów ocenia ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Sprawdź nasze najlepsze HiWIND KC0715K C4!
Jak dbać o HiWIND KC0715K C4?
Aby Twoje okulary przeciwsłoneczne HiWIND KC0715K C4 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich odpowiedniej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj wyłącznie specjalnej ściereczki z mikrofibry, która jest dołączona do zestawu lub którą możesz nabyć w naszym sklepie. Unikaj używania chusteczek higienicznych, papierowych ręczników czy fragmentów odzieży, ponieważ mogą one powodować mikrozarysowania.
W przypadku silniejszych zabrudzeń, soczewki możesz delikatnie przemyć letnią wodą, a następnie opłukać i osuszyć miękką ściereczką. Przechowuj okulary w dedykowanym etui, aby chronić je przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Regularna troska o Twoje HiWIND KC0715K C4 zapewni Ci doskonałą jakość widzenia i nienaganny wygląd przez długi czas. Polska obsługa klienta chętnie odpowie na Twoje pytania dotyczące pielęgnacji.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary HiWIND KC0715K C4 posiadają soczewki korekcyjne?
Nie, ten model jest okularem przeciwsłonecznym i nie posiada wbudowanych soczewek korekcyjnych. Można jednak zamówić je z soczewkami korekcyjnymi u optyka, dostosowanymi do Twojej wady wzroku. Rozważ tę opcję, jeśli potrzebujesz korekcji. Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór okularów korekcyjnych.
Jaka jest polityka zwrotów w przypadku okularów HiWIND KC0715K C4?
Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez podania przyczyny. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zadowolony z zakupu okularów HiWIND KC0715K C4, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu z każdego zakupu.
Czy czarny kolor oprawek HiWIND KC0715K C4 jest odpowiedni na każdą okazję?
Tak, czarny kolor oprawek jest niezwykle uniwersalny i pasuje do praktycznie każdej stylizacji oraz okazji. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na formalne spotkanie, czy na luźne spotkanie ze znajomymi, czarne okulary przeciwsłoneczne HiWIND KC0715K C4 zawsze będą doskonałym wyborem, podkreślając Twój styl i elegancję.













