DISOP

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu Disop

Dobranie odpowiedniego płynu do pielęgnacji soczewek kontaktowych, jest niezwykle istotne nie tylko przez wzgląd na oczyszczanie soczewek, ale także komfort ich noszenia. Jego głównym zadaniem jest pozbycie się osadów białkowych, zanieczyszczeń oraz bakterii, które mogą powodować infekcje. Jednak najlepszym wyborem będzie płyn, który nie tylko czyści, ale także pielęgnuje samą soczewkę, a przez to także oczy. W tym celu powinniśmy wybierać przede wszystkim te produkty, które znajdują się w sprawdzonych przez nas sklepach, korzystających z usług profesjonalnych optyków. Dzięki temu, jeśli nie mamy pewności co do zakupu, możemy poprosić specjalistę o poradę.

Zalety płynów pielęgnacyjnych Disop

Trafionym wyborem mogą okazać się płyny pielęgnacyjne firmy Disop - ich produkty skierowane są zarówno do osób korzystających z soczewek miękkich, jak i twardych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim skład, zwłaszcza płynu Clean Active Premium, którego formuła została wzbogacona o kilka dodatkowych środków czyszczących i pielęgnujących. Kwas borowy zapewnia odpowiedni współczynnik pH, poloksamer 407 dba o dokładne oczyszczenie powierzchni soczewki, natomiast kwas hialuronowy nawilża gałkę oczną i przeciwdziała ewentualnym podrażnieniom. Dzięki temu możemy z łatwością pozbyć się osadów białkowych z soczewek, przy jednoczesnym dbaniu o pielęgnację oka.

W przypadku płynu Clean Active Premium dla wrażliwych oczu mamy do czynienia z całkowicie uproszczoną formułą, w której znajdują się tylko najpotrzebniejsze składniki: PHMB, polyquaternium oraz hialuronian sodu. Pierwsze dwa dezynfekują soczewkę, natomiast hialuronian sodu dba o nawilżenie oka. Dzięki temu osoby o wyjątkowej wrażliwości na środki do pielęgnacji oczu mogą mieć pewność, że żaden z komponentów płynu ich nie uczula.

Płyny pielęgnacyjne Clean Active Premium występują w dużych, 600 ml pojemniczkach, co zapewnia nam dużą wygodę użytkowania, a także w mniejszych 100 ml, dla osób aktywnych, dużo podróżujących. Wybierając odpowiedni preparat do soczewek nierzadko kierujemy się także kryterium ekonomiczności. W tym przypadku możemy mieć zatem pewność, że płyn nie skończy się w najmniej oczekiwanym momencie.

Markowe produkty Disop

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu firmy Disop znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.