Davidoff DAP 140 01 53

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 1 009,50 zł -50% Normalna cena 2 019,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 807,60 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Na hasło INTERNET kupisz te oprawki w cenie internetowej w salonach KODANO Optyk wraz z 50% zniżką na soczewki Jorg Optik. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów. Szczegóły

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


145 mm
20 mm
49 mm
53 mm
144 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Czy wiesz, że idealnie dobrane okulary korekcyjne mogą całkowicie odmienić Twoje spojrzenie na świat – i świat na Ciebie?

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się wyspany, a świat od razu nabiera ostrości. Twoje nowe okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 nie tylko przywracają Ci pełnię widzenia, ale stają się subtelnym, a zarazem wyrazistym elementem Twojego stylu. Zapomnij o chwilach, gdy nieczytelne napisy czy zamazane kontury skutecznie psuły Ci dzień. Te okulary to Twój osobisty upgrade do świata, w którym każdy szczegół jest uchwycony z krystaliczną precyzją. Stworzone z myślą o wymagających mężczyznach, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą jakość widzenia, ale także wyrafinowany design i komfort noszenia przez cały dzień. Model DAP 140 01 53 to kwintesencja męskiej elegancji, która podkreśli Twoją pewność siebie i doda Ci niepowtarzalnego charakteru. Czy jesteś gotów, aby zobaczyć świat w nowym, lepszym świetle? Pozwól sobie na odrobinę luksusu, który na co dzień będzie Cię inspirować i dodawać energii.

Dlaczego warto zaufać marce Davidoff i jej sprawdzonym rozwiązaniom?

Davidoff to nazwa, która od lat kojarzy się z najwyższą jakością i nieprzemijającą klasyką. Marka zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzenie produktów, które wykraczają poza zwykłe przedmioty codziennego użytku, stając się symbolem statusu i dobrego gustu. Okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 są tego doskonałym przykładem. Wykonane z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyższej klasy, zapewniają nie tylko doskonałe widzenie, ale także niezrównany komfort. Ich konstrukcja została zaprojektowana tak, by idealnie dopasować się do kształtu twarzy, minimalizując nacisk i zapobiegając powstawaniu otarć, nawet po wielu godzinach noszenia. To inwestycja w jakość, która procentuje każdego dnia, oferując Ci poczucie pewności i elegancji, które są znakiem rozpoznawczym tej prestiżowej marki. W Kodano.pl wierzymy, że okulary to coś więcej niż tylko narzędzie do poprawy wzroku – to ważny element Twojego wizerunku.

Jak okulary Davidoff DAP 140 01 53 ułatwią Ci codzienne wyzwania?

Niezależnie od tego, czy spędzasz godziny przed ekranem komputera, pracując nad ważnym projektem, czy prowadzisz samochód po zmroku, okulary Davidoff DAP 140 01 53 staną się Twoim niezawodnym towarzyszem. Wyposażone w technologię BlueBlocker, skutecznie chronią Twoje oczy przed szkodliwym niebieskim światłem emitowanym przez ekrany cyfrowe. To oznacza mniej zmęczenia oczu, lepszą koncentrację i spokojniejszy sen po dniu pełnym cyfrowych wrażeń. Ponadto, ich lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że niemal zapomnisz, że masz je na nosie. Wytrzymałe materiały gwarantują, że będą Ci służyć przez długie lata, zachowując swój nienaganny wygląd i funkcjonalność. To praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnego mężczyzny, który nie chce wybierać między zdrowiem oczu a nienagannym stylem i komfortem.

Dlaczego warto wybrać okulary Davidoff DAP 140 01 53 z Kodano.pl i co zyskujesz?

Decydując się na zakup okularów korekcyjnych Davidoff DAP 140 01 53 w Kodano.pl, inwestujesz nie tylko w swój wzrok i styl, ale także w spokój ducha. Gwarantujemy 100% oryginalności każdego produktu, a dodatkowo oferujemy aż 3-letnią przedłużoną gwarancję – to dwukrotnie dłużej niż standardowe 1.5 roku, co potwierdza naszą pewność co do jakości! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, co potwierdza wysoki wskaźnik 98% pozytywnych opinii. Aby Twój zakup był jeszcze przyjemniejszy, do każdego zamówienia dołączamy eleganckie, markowe etui, które doskonale ochroni Twoje nowe okulary przed zarysowaniami i zgubieniem. Dodatkowo, przy zakupach powyżej 200 zł, dostawa jest całkowicie darmowa. Wybierz mądrze, wybierz jakość, wybierz styl. Dodaj okulary Davidoff DAP 140 01 53 do koszyka i poczuj różnicę już dziś!


Więcej informacji
Dla kogounisex
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaDavidoff
KształtProstokątne
Rodzajpełne
Materiałtytanowe
Kolor oprawekczarny
Długość zausznika [mm]145,00
Szerokość szkła [mm]53,00
Wysokość oprawki [mm]49,00
Szerokość mostka [mm]20,00
Szerokość oprawki [mm]144,00
Przekątna soczewki [mm]54,00
Zawiasy elastyczneTak
Nakładki przeciwsłoneczneNie
Etuietui twarde
Wirtualna przymierzalniaTak

Jak dobrać okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 do kształtu twarzy?

Okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 w kolorze czarnym, o prostokątnym kształcie, świetnie komponują się z twarzami o zaokrąglonych lub owalnych rysach. Kanciasta linia oprawek subtelnie zbalansuje łagodne kontury, dodając twarzy charakteru i wyrazistości. Rozmiar 51 mm szerokości soczewki sprawia, że są to okulary średniej wielkości, komfortowe dla większości osób. Pamiętaj, aby dopasować również szerokość całych oprawek oraz długość zauszników, by zapewnić wygodę noszenia przez cały dzień. Dobrze dobrana para okularów to nie tylko stylowy dodatek, ale przede wszystkim narzędzie poprawiające komfort widzenia.

Kształt prostokątnych okularów korekcyjnych, takich jak ten model Davidoff, jest niezwykle uniwersalny. Doskonale podkreśla mocne strony twarzy okrągłej, łagodząc jej krągłości. W przypadku twarzy owalnej, prostokątne oprawki podkreślą jej harmonijne proporcje. W Kodano.pl dostępne są modele z funkcją wirtualnego przymierzania, dzięki czemu możesz sprawdzić, jak okulary Davidoff DAP 140 01 53 będą prezentować się na Twojej twarzy, jeszcze przed zakupem. To innowacyjne rozwiązanie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie idealnych okularów.

Dla kogo model Davidoff DAP 140 01 53 będzie idealny?

Okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 to propozycja dla osób ceniących sobie elegancję, jakość i ponadczasowy design. Zaprojektowane z myślą o użytkownikach unisex, doskonale sprawdzą się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, którzy poszukują stylowego akcesorium na co dzień. Minimalistyczne, czarne, pełne oprawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują trwałość i komfort noszenia. To idealny wybór, jeśli szukasz okularów, które będą pasować do różnorodnych stylizacji, od casualowych po bardziej formalne. W Kodano.pl znajdziesz również inne okulary korekcyjne tej prestiżowej marki.

Jeśli zależy Ci na subtelnym podkreśleniu swojego stylu, te okulary są dla Ciebie. Prostokątny kształt dodaje profesjonalizmu, a marka Davidoff jest synonimem luksusu i dobrego gustu. Są idealne dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera lub czytając, ponieważ zapewniają komfortowe widzenie przez długie godziny. Wybierając okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53, inwestujesz w jakość i rozpoznawalny design, który nigdy nie wychodzi z mody. Sprawdź nasze nowości w kategorii okulary korekcyjne.

Ocenione na 98% pozytywnych opinii, okulary Davidoff DAP 140 01 53 zdobyły uznanie wśród naszych klientów. Ich uniwersalność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że są chętnie wybierane jako okulary do pracy i na co dzień. Czytając opinie 2024, można zauważyć, że użytkownicy doceniają komfort noszenia i dopasowanie do różnych kształtów twarzy. Wiele osób podkreśla też elegancki wygląd, który dodaje pewności siebie. Zobacz promocje na ten model i przekonaj się sam!

Czy okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53, mimo że nie posiadają specjalnych filtrów przeciwsłonecznych, zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika przez cały dzień. Odpowiednio dobrana moc soczewek korekcyjnych w połączeniu z ergonomią oprawek minimalizuje zmęczenie oczu. Ważne jest, aby soczewki były dostosowane do Twojej wady wzroku przez specjalistę. W Kodano.pl oferujemy możliwość zamówienia okularów z soczewkami dopasowanymi do Twoich potrzeb.

Długie godziny spędzone przed ekranem komputera lub w sztucznym oświetleniu mogą obciążać wzrok. Okulary Davidoff DAP 140 01 53, dzięki precyzyjnemu wykonaniu i możliwości zastosowania soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi, pomagają zredukować odblaski i poprawić jakość widzenia. To przekłada się na mniejsze zmęczenie oczu i większy komfort pracy. Rozważ soczewki z filtrem światła niebieskiego, które dodatkowo ochronią Twoje oczy. Sprawdź naszą ofertę soczewek okularowych.

Jak dbać o okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53?

Aby Twoje okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich regularnym czyszczeniu. Używaj do tego dedykowanej ściereczki z mikrofibry, aby uniknąć zarysowań na soczewkach. Delikatne zabrudzenia możesz usunąć, przemywając je letnią wodą z odrobiną płynu do naczyń, a następnie dokładnie osuszając. Unikaj używania chusteczek higienicznych czy ręczników papierowych, które mogą pozostawić drobne rysy. Prawidłowa pielęgnacja zapewni Ci ostrość widzenia na długie lata.

Przechowywanie okularów Davidoff DAP 140 01 53 w oryginalnym etui jest kluczowe dla ich ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapobiega to zarysowaniom soczewek i zniekształceniom oprawek. Pamiętaj, aby nie kłaść okularów soczewkami do dołu. Regularna konserwacja i dbałość o detale sprawią, że Twoje okulary będą wyglądać jak nowe przez długi czas. W Kodano.pl znajdziesz również akcesoria do pielęgnacji okularów.

W przypadku trudniejszych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy, możesz zastosować specjalny płyn do czyszczenia okularów. Wystarczy spryskać nim soczewki, a następnie przetrzeć suchą ściereczką z mikrofibry. Pamiętaj, aby unikać kontaktu okularów z chemikaliami, takimi jak rozpuszczalniki czy alkohol, które mogą uszkodzić powłoki soczewek. Dbając o swoje okulary Davidoff DAP 140 01 53, zapewniasz sobie komfortowe i wyraźne widzenie każdego dnia. Zobacz nasze recenzje tego modelu i dowiedz się więcej!

Najczęściej zadawane pytania

Czy okulary Davidoff DAP 140 01 53 są odpowiednie dla osób z alergią na nikiel?

Okulary Davidoff DAP 140 01 53 wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zazwyczaj są dobrze tolerowane. W przypadku obaw dotyczących alergii, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub optometrystą. W Kodano.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

Jak mogę skorzystać z darmowej dostawy przy zakupie okularów Davidoff DAP 140 01 53?

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień o wartości powyżej 100 zł. Jeśli wartość Twojego zamówienia, zawierającego okulary korekcyjne Davidoff DAP 140 01 53 lub inne produkty, przekroczy tę kwotę, dostawa na terenie Polski będzie bezpłatna. To świetna okazja, aby skorzystać z naszej oferty.

Co jeśli okulary Davidoff DAP 140 01 53 nie będą mi pasować?

Rozumiemy, że wybór okularów przez internet może być wyzwaniem. Dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli okulary Davidoff DAP 140 01 53 nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zapewniamy polską obsługę klienta, która pomoże Ci w całym procesie.