Clear All-Day 3szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

46,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

clear all-day® to miesięczne soczewki kontaktowe stworzone przez markę Clearlab. Skierowane są do osób, które nie chcą, by ograniczały je okulary korekcyjne - zarówno w odpoczynku, aktywności fizycznej, jak i pracy. Dzięki temu, że zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości, doskonałe nawilżenie i pozostają niewyczuwalne przez długi czas, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Soczewki clear all-day® to produkt na miarę XXI wieku.


Doskonałe nawilżenie - soczewki clear all-day® oparto na wysoko uwodnionym materiale Hioxifilcon A i wzbogacono opatentowaną technologią Aquagrip. Takie połączenie jest gwarancją intensywnego i długotrwałego nawilżenia.
Lekkość i niewyczuwalność soczewek - dzięki wysokiemu parametrowi przepuszczalności tlenowej oraz udoskonalonemu kształtowi soczewki szybko dopasowują się do oczu i pozostają niewyczuwalne przez wiele godzin, także podczas aktywności fizycznej.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - clear all-day® zapewniają ostry, nasycony kolorami obraz w każdych, nawet niewystarczających warunkach oświetleniowych.
Szeroki zakres mocy optycznych - od –12.00 do +6.00 D, co odpowiada na potrzeby zdecydowanej większości krótko- i dalekowidzów.
Miesięczny tryb stosowania - clear all-day
Miesięczny tryb stosowania - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Warunkiem jest tylko regularna, prawidłowa pielęgnacja.
Soczewki dla aktywnych - mocny nacisk położony na komfort sprawił, że soczewki clear all-day® to świetna propozycja dla wszystkich osób, prowadzących aktywny tryb życia: pracujących, trenujących, podróżujących i nie tylko.
 

Charakterystyka soczewek clear all-day®:

 

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o materiale Hioxifilcon A, na którym soczewki clear all-day® się opierają. Jest on wysoce uwodniony, hydrożelowy oraz świetnie przepuszczającym tlen z powietrza, a także charakteryzuje się aż 57-procentową zawartością wody. Dzięki niemu soczewki są intensywnie i długotrwale nawilżone. Efekt potęguje zastosowana przez twórców, nowoczesna technologia AquaGrip, dodatkowo zwiększająca właściwości nawilżające. Nie musisz więc martwić się suchością ani drażliwością oczu.

Wysoki parametr tlenoprzepuszczalności w soczewkach clear all-day® gwarantuje lekkość i niewyczuwalność soczewek na oku. Tlen przechodzi przez nie swobodnie i dociera do rogówki, odżywiając ją. W ten sposób utrzymuje narząd wzroku w dobrej kondycji - odporny na infekcje i podrażnienia. Inny korzystny efekt - Twój wzrok jest wypoczęty przez wiele godzin; problem przedwczesnego jego zmęczenia nie istnieje.

Soczewki miesięczne clear all-day® są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Zostały stworzone w oparciu wyłącznie o odporne na alergie składniki, dzięki czemu nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwych oczu. Na wyróżnienie zasługuje również udoskonalony kształt. Cieńsze krawędzie i zwiększona średnica - to dzięki temu soczewki szybciej i dokładniej dopasowują się do oczu. Już w kilka sekund po aplikacji możesz zapomnieć, że masz je w ogóle na sobie. O ich obecności przypomina jednak wysoka jakość widzenia: ostry i nasycony kolorami obraz w każdych, nawet niewystarczających warunkach oświetleniowych. To możliwe dzięki zaawansowanej konstrukcji sferycznej. Szeroki zakres mocy optycznych (od -12.00 do +6.00 D) sprawia, że soczewki kontaktowe clear all-day® są odpowiednie zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów, w początkowej fazie wady oraz kiedy jest ona pogłębiona. Stosowanie clear all-day® to prawdopodobnie najwygodniejszy sposób korygowania nieprawidłowości widzenia.

Soczewki clear all-day® są przeznaczone do miesięcznego stosowania. Z jednej pary możesz więc korzystać nawet przez 30 dni, bez przerwy. Warunek jest jeden: regularna i odpowiednia pielęgnacja, oparta na przeznaczonym do tego płynie. Tego typu soczewki są najchętniej wybierane przez użytkowników, bo stanowią idealny balans między ceną a komfortem.

 

Soczewki kontaktowe clear all-day® to świetna propozycja dla:

 
  • osób, które poszukują nowoczesnych soczewek: łączących zaawansowane technologie i udoskonalony materiał;
  • osób, które chcą soczewek zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo;
  • osób aktywnych - trenujących, podróżujących, dużo pracujących;
  • krótkowidzów i dalekowidzów;
  • osób, które doświadczają suchości oczu i osób ze stwierdzonym zespołem suchego oka;
  • osób o delikatnych oczach ze skłonnością do alergii;
  • osób niemających problemu z obowiązkiem regularnej pielęgnacji soczewek.
 

Dla kogo soczewki miesięczne clear all-day®?

 

Clearlab deklaruje, że stworzone przez nią soczewki dedykowane są aktywnych osobom, nieakceptującym ograniczeń. To wyjaśnia duży nacisk, jaki twórcy położyli na komfort - to, by soczewki przez cały dzień pozostawały niewyczuwalne. I mogą być stosowane codziennie bez uczucia zmęczenia.

Producent poza korekcyjnymi soczewkami miesięcznymi clear all-day® ma w swoim katalogu także soczewki jednodniowe oraz kolorowe soczewki kontaktowe, z którymi nie tylko zyskasz wyraźne widzenie, ale też całkowicie nowy wygląd. Wszystkie te soczewki znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 

Parametry soczewek clear all-day®:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent Clearlab
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Uwodnienie 57%
Materiał Hioxifilcon A
Technologia AquaGrip
Więcej informacji
ProducentClearlab
MarkaClear
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów