Carrera 3062 2M2 55
do 10 dni roboczych
Nasza cena:
Czy możesz sobie wyobrazić świat bez irytującego mrużenia oczu i zmęczonych spojrzeń?
Wyobraź sobie, że każdy dzień to powiew świeżości dla Twoich oczu. Z okularami korekcyjnymi Carrera 3062 2M2 55, ta wizja staje się rzeczywistością, która otula Cię od pierwszego założenia. To nie są zwykłe okulary; to Twój osobisty asystent w walce z cyfrowym zmęczeniem i codziennymi wyzwaniami wzroku. Stworzone z myślą o tych, którzy nie chcą wybierać między stylem a komfortem, te oprawki marki Carrera, znanej z dynamicznego designu i sportowego ducha, wprowadzają powiew świeżości do świata optyki korekcyjnej. Ich uniwersalny, czarny kolor w połączeniu z subtelnymi akcentami sprawia, że pasują niemal do wszystkiego – od eleganckiego garnituru po luźny miejski outfit. Nie pozwól, by codzienne obowiązki odbijały się na Twoim samopoczuciu. Zamiast tego, wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci patrzeć na świat z nową energią i pewnością siebie, ciesząc się każdym detalem bez zbędnego wysiłku.
Carrera – gdzie innowacja spotyka ponadczasowy styl, tworząc jakość, której możesz zaufać
Historia Carrery to opowieść o pasji do innowacji i nieustannym dążeniu do perfekcji, która przekłada się na każdy produkt. Okulary Carrera 3062 2M2 55 to kwintesencja tej filozofii – połączenie dziedzictwa marki z nowoczesnymi technologiami, które zapewniają nie tylko doskonałą korekcję, ale i niezrównany komfort noszenia. Wykonane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, te okulary są tak wytrzymałe, jak i stylowe. Ich konstrukcja została zaprojektowana tak, by idealnie dopasowywać się do kształtu twarzy, minimalizując nacisk i zapewniając poczucie lekkości przez cały dzień. To sprawdzony wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość i chcą inwestować w produkty, które służą latami, nie tracąc na wartości ani wyglądzie. W Kodano.pl rozumiemy, że okulary to nie tylko korekcja – to element Twojego wizerunku i narzędzie codziennego użytku, dlatego stawiamy na marki, które gwarantują satysfakcję i spełniają najwyższe standardy.
Odkryj nowy wymiar codzienności: komfort i funkcjonalność w każdej sytuacji
Zapomnij o dyskomforcie i zmęczeniu oczu, które towarzyszą długim godzinom spędzonym przed ekranem komputera czy podczas prowadzenia samochodu. Okulary Carrera 3062 2M2 55 zostały wyposażone w technologię BlueBlocker, która skutecznie filtruje szkodliwe niebieskie światło emitowane przez ekrany cyfrowe. To oznacza mniejsze ryzyko zespołu suchego oka, lepszą jakość snu i większą koncentrację, niezależnie od tego, czy pracujesz nad ważnym projektem, czy relaksujesz się oglądając ulubiony serial. Ich lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że zapomnisz, że masz je na nosie, a precyzyjne dopasowanie gwarantuje stabilność nawet podczas aktywnego dnia. Dodatkowo, wirtualna przymierzalnia pozwoli Ci zobaczyć, jak te modne i stylowe oprawki będą prezentować się na Twojej twarzy, ułatwiając podjęcie decyzzy o zakupie. To praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto szuka połączenia funkcjonalności z eleganckim wyglądem.
Twoja inwestycja w doskonały wzrok i niepowtarzalny styl – z najlepszymi korzyściami!
Decydując się na okulary korekcyjne Carrera 3062 2M2 55 w Kodano.pl, inwestujesz nie tylko w swoje zdrowie i komfort, ale także w swój wizerunek. Zapewniamy Ci 3-letnią przedłużoną gwarancję, co jest dowodem naszej wiary w jakość produktów, które oferujemy, a także 98% zadowolonych klientów mówi samo za siebie! Dodatkowo, przy zakupach powyżej 200 zł, skorzystasz z darmowej dostawy, a Twoje nowe okulary dotrą do Ciebie szybko i bezpiecznie. W zestawie otrzymasz eleganckie, dedykowane etui, które ochroni Twoje okulary przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a także wysokiej jakości ściereczkę do ich czyszczenia. To idealny moment, by odświeżyć swój wygląd i zadbać o wzrok z klasą. Nie czekaj, aż okazja przeminie – kliknij "Dodaj do koszyka" i poczuj różnicę, którą mogą przynieść stylowe, wygodne i praktyczne okulary Carrera!
| Dla kogo | damskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary korekcyjne |
| Marka | Carrera |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | czarny |
| Długość zausznika [mm] | 140,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 55,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 54,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 16,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 137,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 56,00 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Nakładki przeciwsłoneczne | Nie |
| Etui | etui twarde |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać Carrera 3062 2M2 55 do kształtu twarzy?
Okulary korekcyjne Carrera 3062 2M2 55 o kwadratowym kształcie to stylowy wybór, który doskonale podkreśli rysy twarzy. Jeśli posiadasz okrągłe lub owalne oblicze, ten model stanowi idealne uzupełnienie, nadając twarzy bardziej wyraziste i zdefiniowane kontury. Kwadratowe oprawki efektywnie równoważą delikatne krzywizny, tworząc harmonijną całość. Pamiętaj, aby dopasować szerokość oprawek do rozstawu Twoich oczu, co zapewni komfort noszenia i estetyczny wygląd.
Wybierając okulary korekcyjne Carrera 3062 2M2 55, warto zwrócić uwagę na proporcje. Szerokość soczewki wynosząca 55 mm w tym modelu sugeruje, że będą one dobrze prezentować się na twarzach o średniej wielkości. Kluczowe jest, aby okulary nie były ani za szerokie, ani za wąskie – powinny delikatnie opierać się na skroniach, nie uciskając. Ten model świetnie sprawdzi się u osób, które szukają okularów o wyrazistym, ale jednocześnie uniwersalnym charakterze, pasującym do wielu stylizacji.
Dla kogo model Carrera 3062 2M2 55 będzie idealny?
Model Carrera 3062 2M2 55 został stworzony z myślą o kobietach ceniących sobie połączenie nowoczesnego designu z klasyczną elegancją. Kwadratowy kształt oprawek w kolorze głębokiej czerni nadaje charakteru i pewności siebie. Są to okulary korekcyjne pełne, co oznacza, że oferują solidną konstrukcję i doskonałe wsparcie dla soczewek, zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień. Doskonale podkreślą indywidualny styl, dodając szyku każdej stylizacji, od codziennych zestawów po bardziej formalne okazje.
Te okulary korekcyjne marki Carrera to propozycja dla każdej kobiety, która pragnie wyrazić swój styl i jednocześnie zadbać o zdrowie swoich oczu. Jeśli szukasz okularów, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania z modnym designem, model 3062 2M2 55 jest dla Ciebie. Dzięki opcji wirtualnego przymierzania możesz łatwo sprawdzić, jak prezentują się na Twojej twarzy, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. To inwestycja w Twój wizerunek i komfort widzenia.
Czy Carrera 3062 2M2 55 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Okulary korekcyjne Carrera 3062 2M2 55, jako model przeznaczony do codziennego użytku, zapewniają wysoki komfort noszenia, co przekłada się na mniejsze zmęczenie wzroku. Chociaż głównym zadaniem okularów korekcyjnych jest poprawa ostrości widzenia, odpowiednio dopasowane i wysokiej jakości soczewki mogą znacząco zmniejszyć napięcie oczu w ciągu dnia. Dobrze dobrane okulary korygują wszelkie wady wzroku, pozwalając oczom pracować w optymalnych warunkach, co jest kluczowe dla zdrowia wzroku.
Długotrwałe noszenie okularów Carrera 3062 2M2 55 jest komfortowe dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji oprawek i możliwości dobrania odpowiednich soczewek. W Kodano.pl oferujemy szeroki wybór soczewek, które możesz dopasować do swoich potrzeb, w tym te z powłokami antyrefleksyjnymi, które redukują odblaski i poprawiają przejrzystość obrazu. Zapewnia to nie tylko lepsze widzenie, ale także komfort podczas pracy przy komputerze czy czytania, minimalizując efekt zmęczenia oczu.
Jak dbać o Carrera 3062 2M2 55?
Aby Twoje okulary korekcyjne Carrera 3062 2M2 55 zachowały swój nienaganny wygląd i funkcjonalność przez długi czas, kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja. Zawsze używaj dedykowanej ściereczki z mikrofibry do czyszczenia soczewek. Zapobiegnie to powstawaniu drobnych zarysowań, które mogą wpływać na jakość widzenia. Pamiętaj, że czyste soczewki to podstawa dobrego samopoczucia i zdrowia Twoich oczu.
W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy czy kurz, możesz delikatnie przemyć okulary wodą z niewielką ilością łagodnego płynu do naczyń, a następnie dokładnie osuszyć miękką ściereczką. Przechowuj okulary Carrera 3062 2M2 55 w dołączonym do zestawu etui, aby chronić je przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Regularna konserwacja zapewni Ci doskonałe widzenie i stylowy wygląd każdego dnia.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary Carrera 3062 2M2 55 nadają się do wirtualnego przymierzania?
Tak, model Carrera 3062 2M2 55 jest dostępny w naszej wirtualnej przymierzalni. Pozwala Ci to zobaczyć, jak okulary będą wyglądać na Twojej twarzy bez konieczności wychodzenia z domu, co ułatwia podjęcie decyzzy o zakupie. To innowacyjne narzędzie, które doceniło już wielu naszych klientów.
Jakie są opinie o okularach Carrera 3062 2M2 55?
Okulary Carrera 3062 2M2 55 cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród naszych klientek. Są chwalone za stylowy design, komfort noszenia oraz wysoką jakość wykonania. Ocenione na 98% pozytywnych opinii, stanowią pewny wybór dla kobiet poszukujących modnych i funkcjonalnych okularów korekcyjnych. Warto sprawdzić sekcję "Opinie" na stronie produktu.
Czy oferujecie promocje na okulary Carrera 3062 2M2 55?
Tak, regularnie organizujemy atrakcyjne promocje i wyprzedaże na okulary korekcyjne, w tym na popularne modele jak Carrera 3062 2M2 55. Aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami i nie przegapić okazji, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Zapewniamy również darmową dostawę od 100 zł, co czyni zakupy jeszcze bardziej opłacalnymi.














