Okulary BVLGARI

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Bvlgari

Marka Bvlgari® to ponad 50-letnia tradycja, utożsamiania z luksusem, elegancją i włoskim rzemiosłem. Pierwszy sklep Sotiriosa Bulgari, wtenczas oferujący wyroby jubilerskie, został otwarty w latach 50. w Rzymie. Słynął z tego, że każdy pojedynczy projekt stanowił małe dzieło sztuki, z niesamowitą precyzją detali, unikalnym stylem, jakiego nikt nie potrafił podrobić. Ze sprzedawanych w tamtym czasie okularów korzystały takie sławy, jak Audrey Hepburn, Clark Gable, Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Marlena Dietrich. Każda z tych cech widoczna jest w obecnie oferowanych okularach korekcyjnych, sygnowanych znakiem Bvlgari®. Okularach, które teraz możesz z łatwością kupić w naszym sklepie.

Okulary korekcyjne we włoskim stylu - luksusowe i eleganckie

Okulary korekcyjne Bvlgari®, podobnie jak biżuteria sprzedawana ponad 50 lat temu w Rzymie, są jedyne w swoim rodzaju i opracowane do nawet najmniejszego detalu. Piękne oprawy są łatwo rozpoznawalne - robią wrażenie nawet na osobach, które deklarują brak zainteresowania branżą mody i stylizacji.

Cechą charakterystyczną damskich okularów korekcyjne Bvlgari® jest zróżnicowanie, w najgłębszym znaczeniu tego słowa. Kiedy inni producenci starają się dopasować do aktualnych trendów i tworzą oprawki bardzo do siebie podobne, włoska marka stara się zaoferować swoim klientkom i klientom jak najwięcej ciekawych, nietuzinkowych opraw, często bardzo nowatorskich. Są to jednak oprawy luksusowe - ich nieszablonowość jest bardzo subtelna, widoczna na przykład w drobnych złoceniach. Takie okulary korekcyjne są idealne dla eleganckich pań, noszących na co dzień ubrania w stonowanych kolorach: beżach, brązach, szarościach, ciemnej zieleni.

Tylko najwyższej klasy materiały, trwałe, a przy tym lekkie

Zebrane tutaj oprawy to przykład zastosowania najwyższej jakości materiałów. Takich, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia. Przykład? Etal, acetat, oktan, włókna nylonowe. Wykorzystanie takich tworzyw gwarantuje trwałość, a przy tym dużą lekkość okularów. Za to sam projekt opraw zakłada jak najlepsze ich dopasowanie do anatomicznych cech człowieka - okulary nie zsuwają się z nosa, są niewyczuwalne, noski nie zostawiają czerwonych śladów na skórze.

Okulary przeciwsłoneczne Bvlgari® - dodaj ponadczasowej elegancji swojej letniej stylizacji

Producent nie ogranicza się wyłącznie do okularów korekcyjnych. Oferuje również rozbudowany i różnorodny katalog okularów przeciwsłonecznych, idealnych do letnich stylizacji, o wszystkich cechach, które opisaliśmy wyżej. Okulary przeciwsłoneczne Bvlgari® nie tylko świetnie wyglądają, ale przede wszystkim skutecznie chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV. Eliminują problem bolących oczu i konieczność mrużenia oczu. Teraz możesz cieszyć się słońcem z najwyższym komfortem.

W Kodano masz szansę kupić luksusowe okulary Bvlgari® w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Wiemy jak dużą popularnością cieszą się oprawy tego włoskiego producenta, dlatego staramy się stale uzupełniać nasz asortyment, byś w każdym momencie mógł zdobyć swoje wymarzone okulary, z gwarancją szybkiej dostawy.