Soczewki AirView

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki miesięczne AirView

Wybór właściwych soczewek to trudne zadanie. Stają przed nim wszyscy pragnący skorzystać z tej alternatywy tradycyjnych okularów. Szkła kontaktowe bez wątpienia mają wiele zalet, np. zapewniają nieograniczone pole widzenia, są wygodne, dyskretne i okazują się wręcz niezastąpione, jeśli ktoś prowadzi aktywny styl życia. Jednak parametry soczewek różnią się między sobą, co tylko pogłębia wątpliwości przy ich zakupie. O czym pamiętać, zaopatrując się w szkła kontaktowe?

Przede wszystkim soczewki należy dobierać do wady wzroku. Bardzo ważne jest także to, aby dowiedzieć się, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do noszenia soczewek. W tym celu należy koniecznie udać się do okulisty. Każdy przyszły właściciel soczewek powinien też zdawać sobie sprawę, że ich użytkowanie wiąże się z pewnymi rytuałami higienicznymi, których należy przestrzegać, np. przemywanie soczewek specjalnym płynem, przechowywanie w specjalnym pojemniczku. Nieprawidłowa pielęgnacja soczewek może wręcz być niebezpieczna dla oczu, dlatego nie wolno lekceważyć zasad higieny szkieł kontaktowych. Wśród dostępnych na rynku soczewek znaleźć można soczewki AirView do korygowania zarówno dalekowzroczności, jaki i krótkowzroczności. Co warto o nich wiedzieć?

Opis soczewek AirView

Soczewki AirView to nowoczesne soczewki, idealne dla osób ceniących sobie komfort użytkowania i wysoką jakość. Sprawdzą się także u miłośników aktywności fizycznej. Czym się charakteryzują?

  • AirView HD Plus Monthly to soczewki silikonowo-hydrożelowe dla wymagających klientów. Ich główny składnik to Innofilcon A. Soczewki AirView HD Plus Monthly zawierają 45% wody, a parametr Dk/t w przypadku tych szkieł kontaktowych wynosi 100. Ich zaletą jest fakt, że można je stosować aż przez miesiąc. W przypadku tych soczewek konieczna jest ich regularna, codzienna pielęgnacja przy wykorzystaniu specjalnych płynów.

Markowe soczewki AirView

Soczewki kontaktowe AirView znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.