rocco by Rodenstock RBR 433 C

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 209,30 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
145 mm
18 mm
40 mm
52 mm
132 mm
rocco by Rodenstock RBR 433 C

Перегляньте подібні товари

Marka Rodenstock zawsze proponuje swoim klientom wyjątkowe produkty. Tym razem oferowany model okularów ujmuje piękną kolorystyką oraz idealnie wykończoną formą. Entuzjaści dobrego stylu i profesjonalnego wykonania na pewno wezmą pod uwagę okulary korekcyjne rocco by Rodenstock RBR 433 C. Proponowany projekt zrealizowany został z myślą o kobietach i mężczyznach.

Okulary rocco by Rodenstock RBR 433 C wykonane zostały w odcieniu butelkowej zieleni, o której można powiedzieć, że nigdy nie wychodzi z mody. Taka kolorystyka świetnie prezentuje się zarówno w damskich, jak i męskich stylizacjach. Z wygodnych okularów Rodenstock można korzystać w pracy, w domu oraz w czasie wolnym - takie modele sprawdzają się doskonale w każdej sytuacji. Duże znaczenie ma tutaj dokładnie wyprofilowana forma, co przekłada się bezpośrednio na komfort użytkowania. Perfekcjoniści od razu dostrzegą, że każdy z elementów tych opraw okularowych został wykończony niezwykle starannie.

Efektowny wygląd zyskuje na swoim znaczeniu w połączeniu z wysoką jakością. Do realizacji tego projektu okularów posłużyły wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które zapewniają odpowiednią trwałość i nienaganną estetykę. Właściwie dobrane okulary zapewniają prawidłową korekcję wzroku, a przy tym mogą stanowić wizytówkę damskiego lub męskiego wizerunku. Okulary rocco by Rodenstock RBR 433 C gwarantują wysoki komfort oraz dobry nastrój - warto się o tym przekonać.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаRodenstock
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправизелений
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]145,00 PLN
Ширина лінзи [mm]52,00 PLN
Висота оправи [mm]40,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]132,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів