Trwa ładowanie danych...

Satysfakcja oraz zdrowie naszych Klientów są dla nas priorytetami, dlatego tworząc ofertę naszego sklepu, postawiliśmy przede wszystkim na najwyższej jakości markowe produkty.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oryginalnych produktów firm takich jak m.in. Alcon, Johnson & Johnson, CooperVision i Bausch & Lomb. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju soczewki kontaktowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego oraz wszystkie akcesoria niezbędne do utrzymania oczu i szkieł w dobrej kondycji – są to wysokiej jakości płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu.

Atrakcyjne ceny markowych soczewek

Decydując się na zakup soczewek renomowanego producenta, wybierają Państwo najwyższą jakość wykonania. Ma to nie tylko związek z komfortem wynikającym z użytkowania szkieł, ale przede wszystkim ich korzystnym wpływem na zdrowie oraz wygląd oczu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup oryginalnych produktów od renomowanego producenta?

Decydując się na zakup soczewek renomowanego producenta, wybierają Państwo najwyższą jakość wykonania. Ma to nie tylko związek z komfortem wynikającym z użytkowania szkieł, ale przede wszystkim ich korzystnym wpływem na zdrowie oraz wygląd oczu.

Soczewki, płyny pielęgnacyjne i krople do oczu najlepszych marek charakteryzują się innowacyjnymi zastosowaniami technologicznymi oraz udoskonaloną strukturą. Dzięki temu znacznie szybciej dopasowują się do oka i są wręcz niewyczuwalne oraz gwarantują widzenie w najwyższej rozdzielczości, a przy tym także dbają o stałe nawilżenie oczu, zmniejszając ryzyko suchości i podrażnień. Są zdecydowanie bardziej trwałe i przy odpowiedniej pielęgnacji służą przez obiecywany przez producenta czas.

Acuvue

ACUVUE®

ACUVUE® to jeden z liderów w produkcji miękkich soczewek, obecny na rynku od przeszło 30 lat. W ofercie znajdują się wyłącznie innowacyjne produkty, wykonane z dbałością zarówno o zdrowie, jak i komfort klientów. Szeroki wybór soczewek pozwala na korygowanie każdej wady wzroku oraz ich dostosowanie do indywidualnych preferencji.

Zobacz produkty
Air Optix

Air Optix

Air Optix oferuje miesięczne soczewki kontaktowe dla klientów borykających się z różnymi wadami wzroku. Wykonane z oddychającego materiału i w oparciu o nowoczesne technologie gwarantują ostre widzenie oraz wysoki komfort użytkowania, wynikający ze stałego nawilżenia oczu.

Zobacz produkty
Alcon

Alcon

Firma Alcon jest znana z produkcji nie tylko nowoczesnych soczewek kontaktowych, ale także płynów do ich pielęgnacji oraz kropel do oczu. W ręce klientów oddaje zarówno szkła korekcyjne, jak i koloryzujące zerówki. Od przeszło 70 lat dba o jakość widzenia oraz zdrowie oczu swoich klientów.

Zobacz produkty
Bausch Lomb

Bausch & Lomb

Firma Bausch & Lomb ma długą i bogatą historię. Od wielu lat znana jest z produkcji soczewek kontaktowych, akcesoriów służących do ich pielęgnacji oraz różnego rodzaju okulistycznych preparatów leczniczych. Zajmuje jedno z pierwszych miejsc na liście najbardziej znanych i cenionych producentów branży optycznej.

Zobacz produkty
Biofinity

Biofinity

Marka Biofinity jest producentem nowoczesnych, miękkich soczewek kontaktowych III generacji. Produkty te gwarantują nie tylko ostre i wyraźne widzenie, ale także najwyższy komfort użytkowania. Nawilżają i dotleniają oko oraz błyskawicznie dopasowują się do jego indywidualnego kształtu, co doceniają klienci na całym świecie.

Zobacz produkty
BioTrue

Biotrue

Marka Biotrue oddaje w ręce klientów soczewki kontaktowe nowej generacji wraz z wysokiej jakości płynami do ich pielęgnacji. Powstały dzięki praktycznemu wykorzystaniu bioinspiracji – nauki, zgodnie z którą mechanizmy zaczerpnięte z przyrody przekłada się na rozwój technologiczny. Produkty marki są jeszcze lepiej dopasowane do naturalnych potrzeb oka klienta.

Zobacz produkty
Cooper Vision

Cooper Vision

CooperVision to jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz cenionych firm, specjalizujących się w produkcji soczewek kontaktowych. Jako że marka stawia na ciągły rozwój i szukanie nowych rozwiązań, proponowane przez nią szkła gwarantują natychmiastową poprawę widzenia, zdrowie oczu oraz najwyższy komfort użytkowania.

Zobacz produkty
Dailies

Dailies

Marka Dailies oferuje klientom rozbudowaną ofertę soczewek kontaktowych o szerokim wyborze mocy. Dzięki temu odpowiada na potrzeby zarówno krótko-, jak i dalekowidzów oraz astygmatyków. Niezwykle łatwe w aplikacji oraz wygodne w noszeniu szkła Dailies są doceniane również przez osoby sięgające po soczewki pierwszy raz w życiu.

Zobacz produkty
Johnson Johnson

Johnson & Johnson

Marka Johnson & Johnson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm w branży optycznej, o wieloletniej i bogatej historii. Swoim klientom oferuje wysokiej klasy soczewki kontaktowe oraz krople do oczu, stworzone w oparciu o coraz to bardziej zaawansowaną technologię. W ten sposób dba zarówno o ich zdrowie, jak i komfort użytkowania.

Zobacz produkty
PureVision

PureVision

PureVision - marka jednych z najbardziej popularnych soczewek kontaktowych. Wyprodukowane z użyciem nowoczesnych materiałów, o konstrukcji zbliżonej do naturalnej budowy ludzkiego oka i szerokiej gamie mocy, dzięki której szkła odpowiadają na potrzeby klientów o różnorodnych wadach wzroku, w tym także tych borykających się ze zjawiskiem prezbiopii.

Zobacz produkty
SofLens

SofLens

Marka SofLens podlega firmie Bausch & Lomb i związana jest z produkcją jednodniowych soczewek kontaktowych. Szeroki wybór mocy wraz z nowoczesną strukturą szkieł sprawia, że korzystają z nich klienci na całym świecie, z różnymi wadami wzroku i dużymi potrzebami pod względem komfortu użytkowania.

Zobacz produkty
Proclear

Proclear

Marka Proclear znana jest przede wszystkim z trwałych i innowacyjnych soczewek kontaktowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów i charakteryzujących się na tyle udoskonaloną strukturą, do złudzenia przypominającą naturalną powierzchnię ludzkiego oka.

Zobacz produkty
Zeiss

Zeiss

Firma Zeiss może poszczycić się ponad 150-letnią historią, w trakcie której wypracowała wiele unikalnych patentów na tworzenie profesjonalnych, wygodnych w użytkowaniu soczewek kontaktowych. Dzięki temu z powodzeniem utrzymuje się na rynku i dorównuje innym, bardziej rozpoznawalnym markom.

Zobacz produkty
Opti-Free

OPTI-FREE

Marka OPTI-FREE, której właścicielem jest ceniona na całym świecie firma Alcon, sygnuje wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne do soczewek. Z ich pomocą klienci poprawiają kondycję szkieł i tym samym wpływają korzystnie na zdrowie swoich oczu. Zapobiegają zbieraniu się na ich powierzchni niekorzystnych osadów i utrzymują wysoki poziom nawilżenia.

Zobacz produkty
Eyeye

Eyeye

Marka Eyeye znana jest z szerokiej oferty produktowej - zarówno nowoczesnych soczewek kontaktowych, jak i wysokiej jakości płynów przeznaczonych do ich pielęgnacji. Odpowiada na potrzeby klientów o wszystkich wadach wzroku, od krótko- i dalekowzroczności po astygmatyzm.

Zobacz produkty
Freshlook

Freshlook

Freshlook - marka należąca do popularnej i cenionej firmy Alcon - jest producentem koloryzujących oraz korekcyjnych soczewek kontaktowych, uznanych przez klientów na całym świecie. Umożliwia im błyskawiczną zmianę koloru tęczówek przy jednoczesnej dbałości o zahamowanie rozwoju wady wzroku.

Zobacz produkty
Clariti

Clariti

Marka Clariti znana jest z produkcji soczewek kontaktowych dla klientów o każdej możliwej wadzie wzroku oraz borykających się z problemem prezbiopii - starczowzroczności. Szkła wykonane z nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału gwarantują zarówno ostre i wyraźne widzenie, jak i całodniowy komfort użytkowania - bez suchości oka i jego podrażnień.

Zobacz produkty
MyDay

MyDay

Marka MyDay jest twórcą jednodniowych soczewek kontaktowych, będących niewątpliwym przełomem w branży. Niewyczuwalne na oku, o intensywnie nawilżających właściwościach i udoskonalonej strukturze są niezwykle komfortowe w użytkowaniu i skuteczne w korygowaniu wad wzroku.

Zobacz produkty