Tiamo 1190G18 C7

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 149,70 PLN -70% Звичайна ціна 499,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 499,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
140 mm
18 mm
43 mm
51 mm
134 mm
Tiamo 1190G18 C7

Перегляньте подібні товари

Dzięki modnym okularom można podkreślić oryginalność stylizacji oraz wyeksponować cechy charakteru. Proponowany model Tiamo 1190G18 C7 wyróżnia się na tle innych projektów w branży optycznej, dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto pamiętać, że takie oprawy okularowe można potraktować jako atrakcyjne uzupełnienie wizerunku, dbając przy tym o odpowiednią korekcję wzroku.

W oferowanym projekcie opraw okularowych zostały zastosowane ponadczasowe kolory - czerń i odcienie szarości. Taka kolorystyka zawsze dodaje klasy, pasuje idealnie do różnych wariantów odzieżowych - damskich oraz męskich. Dlaczego okulary Tiamo są takie wyjątkowe? Mocnym atutem tego modelu jest niebanalna koncepcja stylistyczna - cieniowana faktura, która widoczna jest przede wszystkim na froncie oprawki efektownie współgra z jednolitą czernią. Całość jest bardzo starannie wykończona, co ma ogromne znaczenie w codziennym komforcie użytkowania. Co ważne - producent zadbał także o wyspożenie w elastyczne zawiasy.

Nieszablonowe w swojej formie okulary Tiamo 1190G18 C7 przyciągają uwagę i zachęcają, aby włączyć je do codziennych stylizacji. Oryginalny design i bezdyskusyjny profesjonalizm tego projektu to dla użytkownika rewelacyjny wygląd i wygoda podczas korzystania z opraw okularowych każdego dnia. Marka Tiamo zadbała również o estetykę oraz trwałość materiałów optycznych wykorzystanych do realizacji.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаTiamo
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправичорний, сірий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]140,00 PLN
Ширина лінзи [mm]51,00 PLN
Висота оправи [mm]43,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]134,00 PLN
ФлексиТак
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів