Tommy Jeans TJ 0014 DLD

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 119,70 PLN -70% Звичайна ціна 399,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 139,30 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
145 mm
18 mm
42 mm
50 mm
130 mm
Tommy Jeans TJ 0014 DLD

Перегляньте подібні товари

Takie okulary jak prezentowany model Tommy Jeans TJ 0014 DLD od razu nastrajają optymistycznie i dodają oryginalności każdej stylizacji. Co ważne - te oprawy okularowe proponowane są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jak przystało na produkt renomowanej marki - wszystkie szczegóły zostały dopracowane z najwyższą precyzją.

Już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę kolorystyka okularów Tommy Jeans TJ 0014 DLD. Front oprawki oraz część zauszników wykonana została w efektownym odcieniu zieleni, co znakomicie współgra z tą formą okularów. Aby jednak ten projekt nie był tak przewidywalny, producent zdecydował się na wykończenie zauszników w kolorze granatowym i czerwonym, co zdecydowanie dodaje całości wyrazu. Niezależnie od tego, z jaką stylizacją okulary Tommy Jeans będą zestawione, efekt zawsze będzie będzie interesujący. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn proponowane okulary korekcyjne marki Tommy Jeans mogą stanowić istotny element codziennego wizerunku.

Oferowane oprawy okularowe Tommy Jeans TJ 0014 DLD wykonane zostały z dbałością o wszystkie szczegóły, dzięki czemu są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Trzeba przy tym dodać, że za niezawodność i trwałość odpowiada metalowa oprawka. Marka Tommy Jeans przekazuje do dyspozycji klientów wyroby optyczne o nietuzinkowym wzornictwie, a przy tym zapewniające odpowiednie parametry oraz komfort w zakresie korekcji wzroku.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаTommy Jeans
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправиметалеві
Колір оправизелений
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]145,00 PLN
Ширина лінзи [mm]50,00 PLN
Висота оправи [mm]42,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]130,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів