Pepe Jeans PJ 3406 C1

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
135 mm
16 mm
34 mm
52 mm
135 mm
Pepe Jeans PJ 3406 C1

Перегляньте подібні товари

Okulary korekcyjne Pepe Jeans PJ 3406 C1 wyróżniają się nietuzinkowym designem. Ten efektowny styl i niebanalna kolorystyka skierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Dzięki takim okularom można odświeżyć codzienny look, a jednocześnie zadbać o odpowiednie parametry w kwestii korekcji wzroku. Z całą pewnością warto przyjrzeć się temu fasonowi okularów dokładniej.

W realizacji okularów korekcyjnych Pepe Jeans PJ 3406 C1 kluczowe znaczenie mają odcienie szarości i czerń, które tworzą unikalną fakturę. Wymagający użytkownicy akcesoriów okularowych od razu zauważą, że bardzo oryginalnie prezentuje się zarówno front oprawki, jak i zauszniki. Proponowane wzornictwo bardzo dobrze komponuje się z klasycznymi oraz nowatorskimi fasonami odzieżowymi - takie dodatki pozostawiają wiele swobody dla własnej kreatywności.

Oferowane oprawy okularowe Pepe Jeans PJ 3406 C1 prezentują najlepsze standardy, jakie ma zawsze na uwadze marka Pepe Jeans. Każdy z elementów został dokładnie przemyślany i skrupulatnie wykończony, co przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort w codziennym użytkowaniu oraz atrakcyjny design. Z wygodnych i zarazem efektownych okularów marki Pepe Jeans można korzystać podczas pracy i nauki - w każdych okolicznościach, kiedy potrzebna jest korekcja wzroku. Warto przy tym dodać, że na satysfakcjonujący wygląd tego projektu wpływają również wysokojakościowe materiały optyczne.

Докладніше
Для когоунісекс
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаPepe Jeans
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправичорний, сірий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]135,00 PLN
Ширина лінзи [mm]52,00 PLN
Висота оправи [mm]34,00 PLN
Ширина містка [mm]16,00 PLN
Ширина оправи [mm]135,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів