rocco by Rodenstock RBR 212 A

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
145 mm
17 mm
42 mm
51 mm
130 mm
rocco by Rodenstock RBR 212 A

Перегляньте подібні товари

Oryginalne okulary korekcyjne rocco by Rodenstock RBR 212 A przyciągną uwagę niejednej entuzjastki interesujących a zarazem funkcjonalnych dodatków. Niebanalna koncepcja stylistyczna to zawsze doskonały pomysł na uatrakcyjnienie garderoby oraz dodanie wyrazistości wybieranym każdego dnia stylizacjom. Oferowany model zapewnia także wygodę podczas noszenia opraw okularowych - jak przystało na markowe produkty, tutaj również zostały uwzględnione wszystkie szczegóły.

Oprawy okularowe rocco by Rodenstock RBR 212 A bazują na modnych odcieniach szarości. Tego typu wzornictwo na pewno przypadnie do gustu kobietom zwracającym uwagę na efektowne trendy modowe. Dzięki takim okularom korekcyjnym można się błyskawicznie przekonać, że nie tylko zapewniają właściwą korekcję wzroku, ale także stanowią atrakcyjny element w postrzeganiu wizerunkowym. Przedstawiony wzór okularów bardzo korzystnie komponuje się z różnymi wariantami damskiej garderoby - niezależnie od tego, czy są to stylizacje służbowe czy mniej zobowiązujące.

W okularach korekcyjnych rocco by Rodenstock RBR 212 A wszystkie detale zostały wykończone z precyzją typową dla wyrobów wysokiej jakości. W ten sposób producent zapewnia wysoki komfort w użytkowaniu oraz nienaganną estetykę. Warto też dodać, że metalowa oprawka odpowiada za trwałość i niezawodność, które są niezbędne dla satysfakcjonującego korzystania z akcesoriów optycznych.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаRodenstock
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправиметалеві
Колір оправисірий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]145,00 PLN
Ширина лінзи [mm]51,00 PLN
Висота оправи [mm]42,00 PLN
Ширина містка [mm]17,00 PLN
Ширина оправи [mm]130,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів