Rodenstock R 5314 A

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
135 mm
18 mm
40 mm
52 mm
130 mm
Rodenstock R 5314 A

Перегляньте подібні товари

Gustowne okulary korekcyjne Rodenstock R 5314 A to świetny wybór dla perfekcjonistek oraz dla każdej kobiety, która ceni sobie produkty wysokiej jakości. Idealnie wykończone okulary marki Rodenstock zapewniają również wygodę w użytkowaniu. Warto się przekonać, że akcesoria projektowane z myślą o prawidłowej korekcji wzroku potrafią też zaskoczyć oryginalnym designem.

W tym projekcie opraw okularowych główna rola należy do nasyconych odcieni brązów. Taka paleta barw ma zawsze wielu zwolenników - brązowy kolor jest ponadczasowy. W przedstawionym modelu okularów wykorzystane odcienie tworzą efektowną fakturę przypominającą strukturę bursztynu. Aby jednak dodać temu projektowi opraw okularowych nieco bardziej wyrazistego charakteru, producent zdecydował się na włączenie koloru złotego w wykończeniu zauszników.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że stylowe wzornictwo okularów Rodenstock R 5314 A dodaje ich użytkowniczce wiele wdzięku, a stylizacjom bardziej atrakcyjnego wyglądu. Profesjonalizm wykonania, który preferowany jest przez markę Rodenstock przekłada się bezpośrednio na komfort w użytkowaniu. Takie okulary pasują do każdej sytuacji - zawsze prezentują się efektownie i zapewniają swobodę podczas noszenia. Wysoka funkcjonalność i możliwość swobodnego dopasowania do różnych wariantów modowych to zalety szczególnie istotne dla tych osób, które każdego dnia korzystają z opraw okularowych.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаRodenstock
Форма оправиОвальні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправикоричневий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]135,00 PLN
Ширина лінзи [mm]52,00 PLN
Висота оправи [mm]40,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]130,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів