Avizor Unica Sensitive 350 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

29,99 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Avizor Unica Sensitive to wielofunkcyjny płyn - przeznaczony do pielęgnacji, przechowywania oraz czyszczenia wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych - zarówno tych miękkich jak i nowoczesnych - wyprodukowanych z materiałów silikonowo- hydrożelowych.

Do wszystkich typów soczewek - płyn pielęgnacyjny Avizor Unica Sensitive charakteryzuje wielofunkcyjne działanie, w ramach którego jest odpowiedni zarówno dla miękkich, jak i twardych soczewek.
Stworzony z myślą o wrażliwych oczach - w składzie opisywanego płynu pielęgnacyjnego ograniczono do minimum składniki konserwujące. Dzięki temu preparat jest bardzo dobrze przyjmowany przez wrażliwe oczy, skłonne do reakcji alergicznych.
Długotrwałe nawilżenie - zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym to szybki i skuteczny sposób na przywrócenie im ich początkowego poziomu nawilżenia i ponowne cieszenie się najwyższym komfortem stosowania.
Skuteczna dezynfekcja i oczyszczenie - najważniejszym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny jest dokładne oczyszczenie soczewek z zalegających na nich zanieczyszczeń: osadów białkowych, tłuszczu, pyłu, groźnych drobnoustrojów. W ten sposób przywraca soczewkom ich nieskazitelną czystość i sterylność.
Bezpieczne przechowywanie - Avizor Unica Sensitive
Bezpieczne przechowywanie - pojemniczek wypełniony płynem pielęgnacyjny to środowisko świetne do przechowywania aktualnie nieużywanych soczewek. Tam są odcięte od zabrudzeń i zachowują swoje cenne właściwości, będąc gotowe do zastosowania w każdej chwili.
Ochrona przed mikrourazami - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacają liczne komponenty odżywcze, dzięki którym preparat wpływa korzystnie na kondycję oczu - wspomaga regenerację rogówki, chroniąc przed mikrourazami i podrażnieniami.
   

Charakterystyka płynu Avizor Unica Sensitive:

 

Płyn Avizor Unica Sensitive został opracowany głównie z myślą o użytkownikach soczewek - o bardzo wrażliwych oczach, ze skłonnością do częstych podrażnień oraz reakcji alergicznych. Produkt dzięki zastosowaniu hialuronianu sodu - będącego naturalnym składnikiem gałki ocznej, a także minimalnej ilości substancji oraz składników konserwujących, nie powoduje reakcji alergicznych i jest całkowicie bezpieczny nawet dla osób o bardzo wrażliwych oczach ze skłonnością do reakcji uczuleniowych.

Płyn może być stosowany do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, w tym również do nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Doskonale czyści, pielęgnuje, usuwa odpady białkowe, a przy tym odżywia i płucze soczewki oraz nadaje się do ich przechowywania. Nawilża i ułatwia ich zakładanie. Redukuje symptomy suchego oka oraz przeciwdziała objawowi czerwonego oka spowodowanego uszkodzeniami mechanicznymi. Wydłuża czas komfortowego noszenia soczewek świetnie chroniąc rogówkę i nawilżając oko.

Produkt dostępny w bardzo wydajnym oraz ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 350 ml płynu.

 

Zalety płynu Avizor Unica Sensitive:

 • bardzo skuteczna pielęgnacja oraz dezynfekcja wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych;
 • wysoka skuteczność w usuwaniu osadów białkowo - lipidowych;
 • skutecznie redukuje symptomy suchego oka oraz przeciwdziała objawowi “czerwonego oka” spowodowanego uszkodzeniami mechanicznymi;
 • wydłuża czas komfortowego noszenia soczewek;
 • idealny do przepłukiwania oraz przechowywania soczewek kontaktowych;
 • wykazuje bardzo skuteczne działanie nawilżające oraz ułatwiające codzienną aplikację szkieł kontaktowych;
 • chroni rogówkę oka przed uszkodzeniami;
 • skutecznie czyści szkła kontaktowe z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, kurzu, pyłu, bakterii oraz grzybów.

Produkt należy przechowywać w suchym i zacienionym pomieszczeniu o temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Skład płynu Avizor Unica Sensitive:

 
 • Kwas hialuronowy,
 • Poloxamer,
 • Kwas polikarboksylowy (EDTA),
 • Poliheksanid 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Докладніше
ВиробникAVIZOR
МаркаPozostałe
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml8,57 PLN