Avizor Unica Sensitive 100 ml

Наявність:

24 години

Наша ціна:

19,98 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Avizor Unica Sensitive to płyn do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, w tym także do silikonowo - hydrożelowych. Perfekcyjnie usuwa wszelkie osady białkowe, doskonale czyści i pielęgnuje soczewki, dodatkowo przeznaczony jest do przechowywania w nim szkieł. Minimalizuje symptomy suchego oka, eliminuje objawy czerwonego oka oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki niemu czas komfortowego użytkowania soczewek się wydłuża, a rogówka i oko są chronione i nawilżone.

Odpowiedni dla wrażliwych oczu - płyn pielęgnacyjny Avizor Unica Sensitive stworzono z myślą o osobach borykających się z dużą wrażliwością oczu. Preparat oparty jest na składnikach naturalnego pochodzenia, dzięki czemu nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych.
Do miękkich soczewek każdego typu - płyn pielęgnacyjny obejmuje dobroczynnym działaniem wszystkie miękkie soczewki - kosmetyczne i korekcyjne, różnej długości planowej wymiany, a nawet wykonane z nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału.
Intensywna dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny został wzbogacony o silne komponenty bakteriobójcze, dzięki którym eliminuje groźne drobnoustroje i w ten sposób chroni oczy przed niebezpiecznymi infekcjami.
Kompleksowe oczyszczenie - z pomocą płynu pielęgnacyjnego dokładnie oczyszczasz soczewki ze wszystkich zabrudzeń zgromadzonych w trakcie dnia. Są to najczęściej osady białkowe, tłuszcze oraz kurz. Soczewki pozostają więc nieskazitelnie czyste i niezwykle komfortowe w stosowaniu.
Dodatkowe nawilżenie - Avizor Unica Sensitive
Dodatkowe nawilżenie - włączenie do składu preparatu hialuronianu sodu pozwoliło twórcom na rozszerzenie jego funkcjonalności o działanie nawilżające. Dzięki temu płyn przywraca wilgotność soczewek, ułatwiając tym samym ich aplikację oraz chroniąc przed syndromem suchego oka.
Bezpieczne przechowywanie - nieużywane soczewki, zamiast lądować w koszu, mogą znaleźć się w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym. Tam są całkowicie bezpieczne - nie mają kontaktu z zanieczyszczeniami środowiskowymi i odzyskują swoje cenne właściwości, w tym wysoki stopień nawilżenia.
 

Charakterystyka płynu Avizor Unica Sensitive:

 

Płyn Avizor Unica Sensitive do czyszczenia soczewek dedykowany jest głównie dla wrażliwych oczu. Wyprodukowano go z myślą o rozwiązywaniu problemów osób noszących soczewki z nadwrażliwością oczu. Skład preparatu to tylko naturalne składniki, co powoduje iż płyn ten nie powoduje alergii. Oprócz doskonałego nawilżenia, dokładnie dezynfekuje soczewkę. Silne komponenty bakteriobójcze, które wchodzą w skład płynu eliminują drobnoustroje i chronią oczy przed wszelkimi infekcjami.

 

Zalety płynu Avizor Unica Sensitive:

 
  • Dzięki hialuronianowi sodu płyn ma zwiększone możliwości nawilżające, przywraca wilgotność soczewce co daje ochronę dla oczu i wyeliminowanie problemu suchego oka. Intensywne nawilżenie to również łatwa aplikacja.
  • Dokładna dezynfekcja dzięki silnym komponentom, które zabijają bakterie oraz drobnoustroje sprawia, że płyn Avizor Unica Sensitive 100 ml chroni oczy przed wszelkimi infekcjami.
  • Płyn nie powoduje reakcji alergicznych ponieważ stworzony jest ze składników naturalnego pochodzenia. Dzięki temu jest polecany dla osób o wrażliwych oczach, skłonnych do podrażnień.
  • Płyn Avizor Unica Sensitive 100 ml może służyć zarówno do czyszczenia soczewek, jak i ich przechowywania. Jest on całkowicie bezpieczny, zapewnia ochronę oraz intensywnie nawilża.
  • Płynem oczyścisz również soczewkę ze wszelkich zabrudzeń oraz osadów białkowych nagromadzonych w ciągu dnia. Dzięki niemu soczewka jest czysta, a obraz wyraźny i ostry, co znacząco poprawia widzenie.
  • Avizor Unica Sensitive 100 ml jest dedykowany do każdego rodzaju soczewek. Zarówno miękkich soczewek kosmetycznych i korekcyjnych, różnej długości planowanej wymiany, jak i silikonowo - hydrożelowych.
 

Skład płynu Avizor Unica Sensitive:

 
  • Kwas hialuronowy,
  • Poloxamer,
  • Kwas polikarboksylowy (EDTA),
  • Poliheksanid 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze.
 

Płyn dostępny jest również w większych opakowaniach:

 
Докладніше
ВиробникAVIZOR
МаркаPozostałe
Орієнтовний час реалізаціі замовлення24 години
Ціна за 100ml19,98 PLN