William Morris 8570 c3

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 119,70 PLN -70% Звичайна ціна 399,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 139,30 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Product temporarily unavailable.
146 mm
20 mm
41 mm
51 mm
139 mm
William Morris 8570 c3

Перегляньте подібні товари

Efektowne okulary korekcyjne William Morris 8570 c3 zwracają uwagę eleganckim stylem, który dopełniony został nowatorskimi akcentami. Producent zadbał zarówno o stronę wizualną tego projektu, jak też o funkcjonalność. Wygodne i gustowne oprawy okularowe są niezastąpione dla osób, które każdego dnia korzystają z korekcji wzroku.

Okulary William Morris 8570 c3 dedykowane są dla kobiet, które preferują dość subtelne, a jednocześnie oryginalne dodatki. Od razu widać, że brąz i kolor złoty doskonale się w tym projekcie uzupełniają - takie oprawy okularowe mogą być idealnym wyborem dla szatynek i brunetek. Starannie wykonana oprawka ładnie dopasowuje się do twarzy, podkreślając przy tym kontur oczu. Górna część oprawy szkieł nieprzypadkowo została bardziej zaakcentowana, co znakomicie współgra z efektownymi zausznikami. Okulary marki William Morris bardzo dobrze komponują się z rozmaitymi elementami damskiej garderoby, wybieranymi do pracy oraz na mniej formalne okazje. Stylowe okulary korekcyjne postrzegane są w kryteriach dbałości o szczegóły, a nawet profesjonalizmu - warto zatem zdecydować się na atrakcyjny model, zapewniający jednocześnie wysoki komfort w użytkowaniu.

Okulary William Morris 8570 c3 wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów - za niezawodne użytkowanie odpowiada metalowa oprawka. Tego rodzaju okulary świetnie sprawdzają się w różnych okolicznościach i zawsze zapewniają znakomity wygląd.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаWilliam Morris
Форма оправиКотяче око
Вид оправиповні
Матеріал оправиметалеві
Колір оправизолотий, коричневий
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]146,00 PLN
Ширина лінзи [mm]51,00 PLN
Висота оправи [mm]41,00 PLN
Ширина містка [mm]20,00 PLN
Ширина оправи [mm]139,00 PLN
ФлексиНемає
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів