PureVision® 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 szt.

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наявність:

до 8 робочих днів

Кількість в упаковці:

3 штуки

Наша ціна:

98,88 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

PureVision® 2 HD for Presbyopia to miesięczne soczewki przeznaczone do korygowania wady prezbiopii, zwanej również starczowzrocznością. Stworzyła je jedna z wiodących firm produkujących soczewki kontaktowe - Bausch & Lomb.

 
Udoskonalona optyka - soczewki charakteryzują się udoskonaloną optyką, dzięki której gwarantują ostre i wyraźne widzenie na wielu płaszczyznach - zarówno z bliska, jak i daleka.
Innowacyjna struktura - każda z soczewek jest ultracienka, co eliminuje problem wyczuwalności ciała obcego w oku, a także zmniejsza ryzyko infekcji, dzięki mniejszej styczności szkieł z powieką.
Wysoka przepuszczalność tlenu - nie dość, że soczewki są bardzo cienkie, to jeszcze charakteryzują się podwyższoną przepuszczalnością, dzięki czemu dostarczają do oka dużą ilość tlenu i zapobiegają zarówno wysychaniu, jak i podrażnieniom.
Blister z płynem nawilżającym - każda soczewka umieszczona jest w blistrze wypełnionym wysokiej jakości płynem nawilżającym, co pozwala na długotrwałe utrzymanie ich unikalnych i wartościowych właściwości.
Brak konieczności dodatkowej pielęgnacji - PureVision 2 HD for Presbyopia

 
Brak konieczności dodatkowej pielęgnacji - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez miesiąc, i to bez konieczności każdorazowego umieszczenia ich w pojemniku z płynem pielęgnującym. Wystarczy, że zdecydujesz się na ciągły tryb stosowania.
3 sztuki w opakowaniu - mało, ale w sam raz, żeby połączyć je z drugim opakowaniem soczewek o innej mocy i stworzyć trzymiesięczny zestaw soczewek w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb.
 

Charakterystyka soczewek PureVision® 2 for Presbyopia:

 

Do stworzenia soczewek PureVision 2 HD for Presbyopia producenci wykorzystali materiał Balafilcon A o wysokim stopniu uwodnienia. Opisywane soczewki są ponadto wyposażone w udoskonaloną optykę o nazwie 3-Zone Progressive Design, dzięki której możliwe jest jednoczesne perfekcyjne widzenie z bliska, na odległościach pośrednich oraz z daleka. Zastosowanie technologii ComfortMoist umożliwiło natomiast uzyskanie cieńszej konstrukcji soczewek, zapewniając tym samym lepszą interakcję szkła kontaktowego z powiekami i chroniąc oczy przed podrażnieniami. Ponadto PureVision 2 HD for Presbyopia zapewniają rogówce stały dostęp do powietrza, za sprawą wysokiej przepuszczalności tlenu (Dk/t równe 130). Poziom utlenienia Dk/t 130 jest wyższy niż w większości soczewek progresywnych o miesięcznym trybie noszenia.

 

Dla kogo soczewki PureVision® 2 for Presbyopia?

 

PureVision 2 HD for Presbyopia to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach cierpiących na prezbiopię (starczowzroczność), które preferują miesięczny tryb stosowania, bez konieczności codziennej pielęgnacji szkieł.

 

Tryb noszenia i pielęgnacja

 

Można je nosić przez 30 dni w trybach: dziennym, ciągłym lub mieszanym. Należy jednak pamiętać, że w przypadku dziennego i mieszanego stosowania soczewki po zdjęciu i przed ponownym założeniem należy wyczyścić i umieścić w płynie pielęgnacyjnym.

 

Parametry soczewek PureVision® 2 HD for Presbyopia:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki PureVision
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW (+0.75 do +1.5), HIGH (+1.75 do +2.5)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Uwodnienie 36%
Materiał Balafilcon A
Technologia 3-Zone Progressive Design, High Definition, ComfortMoist
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Zalety soczewek PureVision 2 HD for Presbyopia:

 
  • zapewniają ostre i wyraźne widzenie zarówno z bliska, jak i z daleka;
  • posiadają nowoczesną strukturę - są ultracienkie, a co za tym idzie niewyczuwalne na oku - ich budowa gwarantuje także mniejszą styczność z powieką, zmniejszając ryzyko infekcji;
  • wysoka przepuszczalność tlenu - oko jest dotlenione, a dzięki temu chronione przed wysychaniem i podrażnieniami;
  • możliwość wyboru pomiędzy trybem dziennym i ciągłym;
  • wysoki poziom nawilżenia - soczewki umieszone są w blistrze wypełnionym płynem nawilżającym, co pozwala na utrzymanie ich unikalnych właściwości;
  • brak konieczności dodatkowej pielęgnacji przy wyborze ciągłego trybu stosowania.
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникBAUSCH & LOMB
МаркаPureVision
Кількість штук в упаковці3 штуки
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 8 робочих днів