Pepe Jeans 3376 C4

Наявність:

до 10 робочих днів

Наша ціна:

Спеціальна ціна 179,70 PLN -70% Звичайна ціна 599,00 PLN
Найнижча ціна за 30 днів: 599,00 PLN ? Lowest price in 30 days befor the discount
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!
140 mm
18 mm
40 mm
50 mm
130 mm
Pepe Jeans 3376 C4

Перегляньте подібні товари

Wyroby okularowe marki Pepe Jeans skłaniają do kreowania niebanalnych stylizacji, które będą nie tylko korzystne dla codziennego wizerunku, ale także samopoczucia. Model Pepe Jeans 3376 C4 zdecydowanie wyróżnia się na tle innych projektów - takie okulary mogą zainteresować wiele kobiet, niezależnie od wieku. Atrakcyjna kolorystyka i perfekcyjnie wyprofilowana forma to bezdyskusyjne atuty tego fasonu okularów.

Połączenie koloru bordowego z efektowną zielenią to bardzo oryginalny pomysł, który rewelacyjnie sprawdził się w okularach Pepe Jeans 3376 C4. Już na pierwszy rzut oka widać, że zastosowane kolory tworzą znakomity duet, a całość prezentuje się bardzo gustownie. Niezwykle starannie wykończony został front oprawki, równie atrakcyjnie wyglądają zgrabne zauszniki. Wszystkie elementy wykończone zostały z ogromną dokładnością, co sprawia, że doskonale dopasowują się do twarzy. W tym miejscu warto dodać, że w proponowanych okularach Pepe Jeans uwzględnione zostały elastyczne zawiasy, które wpływają na komfort użytkowania, szczególnie przy zakładaniu i zdejmowaniu opraw okularowych.

Okulary Pepe Jeans 3376 C4 to bardzo twarzowy model, który oprócz prawidłowej korekcji wzroku zapewnia także efektowny wygląd. Ładnie wykonane okulary mogą być istotnym akcentem wizerunkowym, który uatrakcyjnia kobiecy look. Co ważne - do realizacji tego modelu wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały.

Докладніше
Для когожіночі
Тип оправиОкуляри для корекціі зору
МаркаPepe Jeans
Форма оправиПрямокутні
Вид оправиповні
Матеріал оправипластикові
Колір оправибордовий, зелений, червоний
Grubość oprawkicienka
Довжина заушника [mm]140,00 PLN
Ширина лінзи [mm]50,00 PLN
Висота оправи [mm]40,00 PLN
Ширина містка [mm]18,00 PLN
Ширина оправи [mm]130,00 PLN
ФлексиТак
Virtual MirrorНемає
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 10 робочих днів