Biofinity Energys™ 6 szt.

Кількість в упаковці:

6 штук

Наявність:

до 5 робочих днів

Кількість в упаковці:

6 штук

Наша ціна:

111,78 PLN
Купуючи більше, ви заощаджуєте більше!

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys™ to innowacyjność w najczystszej postaci. Stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię oraz nowoczesny materiał zapewniają widzenie w perfekcyjnej jakości i komfort stosowania z najwyższej półki. Polecane w szczególności osobom, które spędzają wiele godzin każdego dnia przed ekranem komputera, telefonu lub telewizora.

Wysoki stopień uwodnienia - soczewki zostały wykonane z materiału o aż 47-procentowym uwodnieniu, co bezpośrednio przekłada się na ich korzystne nawilżenie i chroni oczy przed niekomfortową i niezdrową suchością oraz podrażnieniami.
Unikalna strefa optyczna - funkcjonalność soczewek Biofinity Energys™ została oparta na unikalnej strefie optycznej Digital Zone Optics™, dzięki której widziany obraz zawsze jest ostry i nasycony - niezależnie od odległości i panujących warunków oświetleniowych.
Zmniejszona styczność z powieką - udoskonalony kształt soczewek przekłada się na mniejsze tarcie na linii soczewka-powieka, dzięki czemu znacząco zmniejszono ryzyko wystąpienia podrażnień i infekcji oczu.
Dodatkowy system stabilizacji - już w ciągu kilku sekund od aplikacji soczewki idealnie dopasowują się do kształtu oka, a dzięki systemowi stabilizującemu pozostają w jednej, początkowej pozycji przez wiele godzin. Bez podwijania, wypadania i uczucia obcego ciała w oku.
Opcja stosowania w trybie dzień-noc - Biofinity Energys
Opcja stosowania w trybie dzień-noc - z soczewek Biofinity Energys™ możesz korzystać w trybie ciągłym - bez zdejmowania przed snem. Wtedy nie musisz pamiętać o ich dodatkowemu oczyszczaniu i pielęgnacji.
Ekonomiczne opakowanie - zakup opakowania z sześcioma soczewkami to świetny sposób na oszczędność i podarowanie sobie zapasu na co najmniej trzy miesiące regularnego stosowania.
 
 

Charakterystyka soczewek Biofinity Energys™:

 

Biofinity Energys™ są soczewkami asferycznymi miesięcznej wymiany, stworzonymi przez jedną z najbardziej znanych i cenionych firm w branży optycznej - Cooper Vision. Wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A charakteryzują się aż 48-procentowym uwodnieniem i korzystnym współczynnikiem przepuszczalności tlenowej. Są więc niezwykle wygodne w stosowaniu - utrzymują długotrwałą wilgotność oczu, chronią przed przedwczesnym zmęczeniem wzroku, zmniejszają ryzyko infekcji. Dzięki unikalnej sferze optycznej Digital Zone Optics™, soczewki zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości i umożliwiają swobodne przenoszenie wzroku między przedmiotami umiejscowionymi na różnych odległościach, i to bez utraty ostrości. Całości dopełnia fakt, że w procesie tworzenia soczewek wykorzystano unikalną technologię Aquaform®, która działa niczym magnes na cząsteczki wody - przyciąga je i zatrzymuje, chroniąc oczy przed suchością, pieczeniem i zaczerwienieniem. To szczególnie ważne, jeśli spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera lub w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu.

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys™ są niezwykle wygodne w stosowaniu, bo dzięki podwyższonej stabilności utrzymują się w początkowej pozycji - bez podwijania i wypadania. Przeznaczone są do miesięcznego stosowania, także w trybie dzień-noc, w którym nie musisz martwić się ich pielęgnacją. Aksamitnie miękkie i nawilżone ograniczają kontakt z powieką, dzięki czemu eliminują główną przyczynę podrażnień i infekcji oczu.

 

Zalety soczewek Biofinity Energys™:

 
  • intensywne i długotrwałe nawilżenie - uzyskane przez zastosowanie innowacyjnej technologii Aquaform®;
  • widzenie w wysokiej rozdzielczości, niezależne od odległości – dzięki unikalnej sferze optycznej Digital Zone Optics™;
  • idealne dopasowanie do oka i duża stabilność soczewek - bez przesuwania, podwijania i wypadania;
  • mniejsze zmęczenie wzroku - również w trakcie pracy przy komputerze;
  • mniejsze ryzyko podrażnień i infekcji - uzyskane poprzez zmniejszenie tarcia między powieką a soczewką;
  • możliwość stosowania w trybie ciągłym - bez dodatkowej pielęgnacji.
 

Dla kogo soczewki kontaktowe Biofinity Energys™?

 

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys™ to bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób, które w tego rodzaju rozwiązaniu optycznym poszukują bardzo dużej wygody stosowania i bezpieczeństwa dla oczu. Soczewki te polecane są przede wszystkim osobom, które spędzają dużo czasu przed ekranami różnego rodzaju urządzeń i przez to narażone są na zmęczenie, suchość i podrażnienia oczu wywołane sztucznym światłem. Dostępne w ujemnych i dodatnich mocach, i to w szerokim zakresie odpowiadają na potrzeby krótko- oraz dalekowidzów. Dostępne w opakowaniu z sześcioma sztukami dają zapas na całe trzy miesiące regularnego stosowania.

 

Pielęgnacja soczewek kontaktowych:

 

Jeśli zdecydujesz się stosować soczewki Biofinity Energys™ w trybie ciągłym - dniem i nocą, nie musisz martwić się ich pielęgnacją. Jeśli jednak zdarzy Ci się zdjąć je chociaż na chwilę, pamiętaj, by dokładnie je oczyścić przy pomocy przeznaczonego do tego płynu pielęgnacyjnego (np. z serii Clean Active), a następnie umieścić w pojemniczku wypełnionym nową porcją tego samego preparatu - przynajmniej na kilka godzin. To czynność niezbędna do utrzymania soczewek w dobrej kondycji.

 

Parametry soczewek Biofinity Energys™:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia / Konstrukcja Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Докладніше
ВиробникCOOPER VISION
МаркаBiofinity
Кількість штук в упаковці6 штук
Орієнтовний час реалізаціі замовленнядо 5 робочих днів