Zestaw podróżny Serce

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Nosisz na co dzień soczewki kontaktowe i potrzebny Ci gadżet, za którego pomocą będziesz mógł przechowywać je podczas wakacyjnych wyjazdów? Wyposaż się w niezwykle kompaktowy i stylowy zestaw podróżny, który Ci to zapewni! Pojemniczek dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych, białym oraz różowym, sprawdzi się więc idealnie, jeżeli cenisz sobie modne i funkcjonalne dodatki!

Zestaw podróżny w kształcie serca to poręczne i kompaktowe pudełeczko, które zmieści się do podręcznej torby, czy też walizki - dzięki temu z łatwością będziesz mógł przechowywać w nim swoje szkła kontaktowe i zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie będą Ci potrzebne. Jest to estetyczny, wykonany z najlepszej jakości materiału pojemniczek w kształcie serca, które otwiera się w łatwy i szybki sposób. W środku znajdziesz pojemniczki na soczewki kontaktowe z oznaczeniami na lewe i prawe oko oraz małą i poręczną pęsetę, która przyda Ci się w zakładaniu soczewek oraz podczas ich ściągania, jak i czyszczenia. Ten wyjątkowy gadżet pozwoli Ci zadbać o zdrowie i higienę Twoich oczu w każdej sytuacji oraz odpowiednio przechowywać swoje soczewki kontaktowe w bezpiecznym i co najważniejsze, sterylnym pojemniczku.

Przechowywanie soczewek kontaktowych, kiedy akurat ich nie nosimy jest niezwykle ważne, dlatego powinniśmy pamiętać o tym, aby trzymać je wyłącznie w przeznaczonych do tego pojemniczkach - dzięki temu masz gwarancję, że Twoje soczewki są czyszczone i przechowywane odpowiednio - a jest to gwarancja zarówno zdrowia, jak i zadowolenia z ich użytkowania. Ten stylowy gadżet sprawdzi się także jako element Twojej stylizacji, świetnie dopasowując się w każdej sytuacji.

Więcej informacji
Kolor soczewkiPink, White
Dostępność24 godziny