Zestaw podróżny Mini

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

14,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Jeżeli nosisz szkła kontaktowe na co dzień, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest ich odpowiednie przechowywanie. Z pewnością czyścisz je regularnie za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów oraz dbasz o nie także w podróży. Wyposaż się w wygodne i kompaktowe pudełeczko, które ułatwi Ci przechowywanie soczewek, oraz będzie idealnym gadżetem na wszelkie wyjazdy, podczas których nie rezygnujemy z użytkowania tego rozwiązania optycznego.

Zestaw podróżny Mini to eleganckie i poręczne pudełeczko, które w naszym asortymencie dostępne jest w pięciu wariantach kolorystycznych. Ten przydatny gadżet będzie doskonałym miejscem na przechowywanie Twoich soczewek w trakcie kiedy ich nie nosisz. W pudełeczku znajdziesz dwa pojemniczki na soczewki z oznaczeniami na prawe i lewe oko, oraz małą i poręczną pęsetę, za pomocą której z łatwością je w nich umieścisz. Pojemniczek został dodatkowo wyposażony w małe lusterko, które znacznie ułatwi Ci zakładanie soczewek, oraz przyda się podczas innych, kosmetycznych czynności.

Zdecydowanie warto wyposażyć się w ten komfortowy i przydatny gadżet, który z powodzeniem pomoże Ci zadbać o Twoje soczewki nie tylko podczas wakacji. Oprócz kompaktowego i poręcznego designu pojemniczek cechuje się również eleganckim i uniwersalnym stylem, dzięki czemu będzie doskonałym wyborem dla każdego użytkownika. Zadbaj o swoje szkła kontaktowe najlepiej, jak potrafisz, wybierając akcesoria, które Ci to ułatwią, zapewniając Twoim oczom ochronę oraz bezpieczeństwo.

Więcej informacji
ProducentNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Kolor soczewkiOrange, Yellow
Dostępność24 godziny