Zestaw podróżny Jajko

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
 

Jak wie każdy użytkownik soczewek kontaktowych, bardzo ważna jest ich codzienna, odpowiednia pielęgnacja. Niezależnie od tego czy jesteśmy w domu, w pracy czy może w szkole, powinniśmy ze szczególną starannością dbać o nasze szkła kontaktowe. Ta sama zasada obowiązuje także wtedy, gdy jesteśmy na urlopie, jedziemy na wycieczkę bądź planujemy dłuższą podróż. W takich przypadkach dobrze jest wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który ułatwi nam codzienną pielęgnację naszych szkieł.

Zestaw podróżny Jajko to małe podręczne pudełeczko, w którym mieści się wszystko, co niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji soczewek kontaktowych. W tym małym, kompaktowym pojemniku znajdziemy odpowiedni pojemniczek na soczewki, służący do ich przechowywania, przyssawkę oraz małą, plastikową pęsetę, która przyda nam się podczas wyciągania soczewek. Zestaw ten został także dodatkowo wyposażony w małe, wygodne lusterko, które z pewnością przyda się podczas zakładania soczewek, oraz posłużyć może do ogólnej kontroli wyglądu czy też poprawy makijażu.

Zestaw podróżny Jajko dostępny jest w czterech różnych wariantach kolorystycznych. Jego klasyczna budowa sprawia, że będzie dobrym wyborem zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka. Warto wyposażyć się w ten podręczny sprzęt, który z pewnością ułatwi nam niejedną podróż.

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Kolor soczewkiWhite
Dostępność24 godziny