Zestaw do czyszczenia soczewek - Żabka

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

29,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
 

Jak każdemu wiadomo, użytkowanie soczewek kontaktowych związane jest z ich codzienną, odpowiednią pielęgnacją. Do ich czyszczenia i dezynfekcji używamy specjalistycznych płynów i preparatów oraz odpowiednich zestawów do ich przechowywania. Z codziennego obowiązku pielęgnacji soczewek zdawać sobie sprawę powinni także najmłodsi ich użytkownicy. Aby ułatwić dziecku czyszczenie szkieł kontaktowych w każdej sytuacji, warto wyposażyć je w specjalny zestaw służący do czyszczenia soczewek.

Zestaw do czyszczenia soczewek Żabka to wygodne i poręczne pudełeczko, które praktycznie zawsze i wszędzie możemy zabrać ze sobą. Bez problemu można wrzucić je do podręcznej torebki lub do plecaka, a nawet włożyć do kieszeni. W pudełeczku tym znajdziemy wszystko, co niezbędne do pielęgnacji soczewek, pojemniczek służący do ich przechowywania, specjalny pojemnik na płyn pielęgnacyjny do soczewek, oraz małą, plastikową pęsetę, która pomoże nam podczas ich zakładania. Dodatkowo w pudełeczku umieszczone zostało małe i kompaktowe lusterko, które przyda się podczas zmiany soczewek.

Pojemnik w kształcie żabki będzie idealnym wyborem dla dziecka, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Warto wyposażyć dziecko w taki zestaw do czyszczenia, który nie tylko ułatwi mu codzienne czyszczenie soczewek, ale także pomoże nauczyć regularności i staranności w ich pielęgnacji. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Kolor soczewkiBlue, Brown, Pink
Dostępność24 godziny