Zestaw do czyszczenia soczewek - Delfin

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

29,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Michał
5.0000
Bardzo fajny, przydatny zestaw.
Julia
1.0000
zdecydowanie nie polecam, brak jakiejkolwiek instrukcji, żadnych słów informujących co to w ogóle jest ani jak ma działać. nie ma informacji jak długo trzeba czyścić soczewki po włączeniu urządzenia. urządzenie działa bardzo głośno. całkowicie nie praktyczne. na główce i ogonki jest pojemniczek na włożenie soczewek, oczywiście można je odczepić, ale pojemniczek jest nie poręczny, ogonek ma zginające się płetewki. cały zestaw wygląda estetycznie i tylko tyle, jest skonstruowany tak żeby tylko stał i ładnie wyglądał. w zestawie jest również w małym pojemniczku pęseta oraz przyssawka do zakładania i zdejmowania soczewki. zestaw działa chyba tylko na usb, kabelek dołączony w zestawie. prawdopodobnego miejsca na baterie, nie da się otworzyć. moim zdaniem zbędny gadżet.

Wszyscy podróżujący, a jednocześnie dbający o właściwą pielęgnację użytkownicy szkieł kontaktowych wielokrotnego użycia borykają się z problemem właściwego ich czyszczenia. Prostym, a jednocześnie innowacyjnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w zestaw do czyszczenia soczewek. Firma Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd jest wiodącym producentem wyrobów do pielęgnacji soczewek. Oferowany zestaw czyszczący Delfin spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Charakterystyka zestawu do czyszczenia soczewek Delfin:

 

W eleganckim i jednocześnie ergonomicznym pudełeczku znajdują się wszystkie niezbędne elementy do właściwej pielęgnacji soczewek. Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd zadbała aby użyte materiały z którego wykonane jest pudełeczko i jego wyposażenie było trwałe i jednocześnie higieniczne oraz pozwalało na szybkie i wygodne użycie w podróży. Już po otwarciu pudełka mile zaskoczy nas wbudowane lusterko, co ułatwi wymianę soczewek i może być wykorzystane także w innym celu. Delikatna a jednocześnie precyzyjna pęseta pozwoli na szybkie i łatwe użycie, a także uniknięcie zagubienia soczewki. Dwa oddzielne, szczelne pojemniki na soczewki zadbają o sterylność płynu i naszych soczewek.

Zestaw do czyszczenia soczewek Delfin może być wykorzystany zarówno w podróży, jak i w domu.

Więcej informacji
ProducentNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Kolor soczewkiBlue, Green
Dostępność24 godziny