Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Nasza cena:

28,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Płyn Wöhlk Reinigung Perfect (ang. Cleaner) jest elementem dwustopniowej pielęgnacji twardych soczewek RGP (gazoprzepuszczalnych) oraz soczewek ortokorekcyjnych (stabilnokształtnych). Razem z płynem Wöhlk Conditioner wchodzi w skład systemu Wöhlk Perfect. Płyn Wöhlk Reinigung to mleczko czyszczące, które skutecznie pozbywa się osadów z powierzchni soczewek. Płynu Wöhlk Reinigung można używać również osobno jako uzupełnienie pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. Jeżeli np używasz płynu typu “all in one”, to raz na jakiś czas możesz użyć Wöhlk Reinigung w celu lepszego oczyszczenia swoich soczewek.

 
Dwustopniowy system pielęgnacji - działanie płynu Wöhlk Reinigung Perfect podzielone jest na dwa oddzielne etapy - oczyszczanie oraz przechowywanie. To gwarantuje jeszcze skuteczniejszą pielęgnację.
Wydajna formuła - teraz działanie płynu pielęgnacyjnego jest jeszcze mocniejsze, dzięki udoskonalonej formule. Buteleczka o pojemności 30 ml - związana z niską ceną wystarcza więc na naprawdę długi czas.
Działanie bakteriobójcze - płyn pielęgnacyjny zabija ponad 99% bakterii i grzybów znajdujących się na powierzchni soczewek. To daje pewność ich nieskazitelnej czystości, a więc przejrzystego widzenia i zdrowych oczu.
Naturalne nawilżenie - umieszczenie soczewek w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym to również świetny sposób na ich dodatkowe nawilżenie. To z kolei zwiększa komfort stosowania soczewek i chroni oczy przed wysychaniem oraz zaczerwienieniem.
Bezpieczne przechowywanie - Wöhlk Reinigung Perfect

 
Bezpieczne przechowywanie - jeśli z jakiegoś powodu chcesz zaprzestać stosowania soczewek na kilka dni, nie musisz od razu wyrzucać napoczętej pary do kosza. Możesz umieścić ją w pojemniczku z płynem, mając pewność, że pozostaną czyste, nawilżone i gotowe do zastosowania w każdym momencie.
Bez konserwantów - w składzie płynu pielęgnacyjnego nie znajdziesz uczulających środków konserwujących. Dzięki temu z preparatu mogą korzystać zarówno alergicy, jak i osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach.
 

Charakterystyka płynu Wöhlk Reinigung:

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem soczewek kontaktowych, to doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważna jest ich czystość. W trakcie dnia, na soczewkach zbierają się osady białkowe z łez oraz zanieczyszczenia pochodzące z powietrza. Powoduje to znaczne pogorszenie widzenia oraz zmniejsza komfort noszenia soczewek. Dokładne czyszczenie ważne jest zwłaszcza w przypadku twardych soczewek kontaktowych, które często mają starczyć na kilka lat. Z pomocą przychodzą nam preparaty stworzone specjalnie do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. Płyn Wöhlk Reinigung doskonale radzi sobie z organicznymi jak i nieorganicznymi zanieczyszczeniami na powierzchni soczewek. Dodatkowo, działa bakteriobójczo i dezynfekuje.

Płyn Wöhlk Reinigung jest preparatem bezpiecznym zarówno dla twardych soczewek kontaktowych jak i oczu. Nie podrażnia oczu i nie uczula. Pozostawia soczewki idealnie czyste, nie uszkadzając ich powierzchni. Płyn Wöhlk Reinigung nie zawiera Thiomersalu.

Uwaga! Płynu Wöhlk Reinigung nie należy stosować do miękkich soczewek kontaktowych. Jest to specjalistyczny płyn do soczewek twardych.

 

Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 30 ml?

 

Płyn Wöhlk Reinigung jest bardzo wydajny. Aby wyczyścić soczewki, wystarczy dosłownie kilka kropel. Dlatego, opakowanie 30 ml wystarcza na bardzo długo, a jednocześnie, jest małe i poręczne. Płyn o objętości 30 ml można spokojnie przewozić samolotem w bagażu podręcznym.

 

Skład płynu Wöhlk Reinigung:

  • Siarczan sodu eteru laurylowego,
  • Żel krzemionkowy,
  • Biguanid poliheksametylenowy 0,001% w buforowanym roztworze izotonicznym.
Więcej informacji
ProducentZEISS
MarkaPozostałe
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Cena za 100ml96,60 zł