Wöhlk Enzym 10 tabletek

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

28,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych wie, jak niewygodne jest, gdy na powierzchni soczewek zbierze się osad. Ma to miejsce zazwyczaj pod koniec dnia. Biały nalot powoduje, że obraz staje się niewyraźny, a noszenie soczewek mało komfortowe. Powstający na powierzchni osad, to substancje organiczne, które naturalnie występują w łzach. Są to związki takie jak białka, tłuszcze i polisacharydy. Często, zwykłe płukanie soczewek nie wystarcza aby skutecznie je oczyścić. Do zachowania doskonałej przejrzystości soczewek na pewno przydadzą się tabletki enzymatyczne.

 
Do każdego rodzaju soczewek - tabletki enzymowe możesz stosować niezależnie od tego, z jakiego rodzaju soczewek obecnie korzystasz - twardych czy miękkich, silikonowo-hydrożelowych czy silikonowych.
Eliminacja organicznych zanieczyszczeń - tabletki enzymowe są najlepszym sposobem na oczyszczenie soczewek z zabrudzeń organicznego pochodzenia - głównie osadów białkowo-tłuszczowych, najaktywniej zbierających się pod koniec dnia. Dzięki preparatowi Wöhlk Enzym, soczewki stają się nieskazitelnie czyste i gotowe do ponownego zastosowania.
Bezpieczne działanie - jako że enzymy zawarte w tabletkach działają wyłącznie na substancje organiczne, powierzchnia soczewek wykonana najczęściej z silikonu pozostaje nietknięta. To gwarantuje całkowite bezpieczeństwo soczewek.
Poprawa jakości widzenia - dzięki temu, że tabletki usuwają wszelkiego rodzaju organiczne zanieczyszczenia, poprawiają przejrzystość soczewek i tym samym jakość widzenia. Obraz jest wyraźny - bez szumów, refleksów i nachalnych punkcików.
Skład pozbawiony konserwantów - Wöhlk Enzym

 
Skład pozbawiony konserwantów - w tabletkach nie zawarto żadnych środków konserwujących, dzięki czemu są one niezwykle bezpieczne dla soczewek oraz oczu i mogą być stosowane przez osoby o wyjątkowo wrażliwym wzroku.
Stosowanie raz w tygodniu - aby uzyskać jak najlepsze efekty pielęgnacyjne i utrzymać soczewki w doskonałej czystości, zaleca się stosowanie tabletek raz w tygodniu. Opakowanie zawierające 10 sztuk daje więc zapas na ponad dwa miesiące.
 

Charakterystyka płynu (tabletek) Wöhlk Enzym:

 

Najlepszym sposobem do pozbywania się zabrudzeń pochodzenia organicznego są enzymy. Enzymy to cząsteczki, które szybko i skutecznie rozkładają białka, tłuszcze i cukry. Jako, że są bardzo specyficzne i działają tylko na związki organiczne, powierzchnia soczewek zostaje nietknięta, gdyż soczewki zrobione są z materiałów syntetycznych. To wybiórcze działanie enzymów sprawia, że bardzo skutecznie czyszczą osady, a jednocześnie są w 100% bezpieczne dla wszystkich typów soczewek kontaktowych. Można je stosować do soczewek miękkich, twardych oraz hybrydowych.

Substancją czynną w tabletkach Wöhlk Enzym jest Subtilisin A. Jest to enzym, który doskonale czyści organiczne osady na powierzchni soczewek kontaktowych. Rozkłada tłuszcze, proteiny oraz polisacharydy, które z filmu łzowego przedostają się na soczewki. Tabletki enzymatyczne Wöhlk Enzym można stosować do wszystkich typów miękkich i twardych soczewek kontaktowych. Są bezpieczne i nie uszkadzają powierzchni. Nie wchodzą w reakcje z soczewkami. Jednocześnie, są bardzo skuteczne i pozostawiają soczewki przejrzyste i idealnie czyste.

 

Dla kogo płyn (tabletki) Wöhlk Enzym?

 

Zastosowanie tabletek Wöhlk Enzym znacznie poprawia komfort noszenia soczewek kontaktowych oraz wydłuża czas kiedy obraz jest wyraźny i nie "zabiałczony". Zalecamy stosowanie tabletek Wöhlk Enzym raz w tygodniu w celu utrzymania doskonałej czystości Twoich soczewek.

Więcej informacji
ProducentZEISS
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Cena za 100ml288,90 zł