Okulary Vogue

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 280

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 280

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Vogue

Marka Vogue kojarzona jest przede wszystkim z czasopismem modowym o światowym zasięgu. Jest to gazeta, która dyktuje trendy modowe kobiet w ponad 20 krajach. Jednocześnie, marka Vogue użyczana jest dla różnych linii produktów, na przykład dla okularów przeciwsłonecznych i oprawek do okularów korekcyjnych.

Opis firmy

Marka okularów Vogue Eyewear została stworzona w 1973 roku i jej nazwa pochodzi od najważniejszego czasopisma modowego na świecie. Okulary opatrzone nazwą tej marki cechuje wyszukany design i precyzja wykonania. Okulary Vogue dostępne są w różnych kształtach, od klasycznych modeli, przez zalotne “kocie oczy” aż po ekstrawaganckie “muchy”. Są one ozdobione stylowymi detalami, modnymi w danym sezonie. Dzięki takiemu podejściu do projektowania, okulary przeciwsłoneczne Vogue oraz okulary korekcyjne Vogue stają się modnym dodatkiem do stylizacji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kolekcja okularów Vogue śmiało pozwala każdemu na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu i na zabawę obowiązującymi, najnowszymi trendami mody.

Okulary i oprawki Vogue zalicza się do okularów nowoczesnych i podążających za trendami. W tej grupie asortymentowej można znaleźć zarówno klasyczne ramy w uniwersalnych czerniach i brązach, jak i pojedyncze, ekstrawaganckie modele, które znakomicie oddadzą charakter swojego właściciela. Okulary Vogue zdecydowanie mogą stanowić ozdobny element garderoby. Na szerokich zausznikach okularów Vogue umieszczone są bowiem kwiatowe i geometryczne wzory, cyrkonie, wyraziste barwy czy też szylkretowe wzory.

Atrybuty firmy

Cechą wyróżniającą markę Vogue Eyewear jest innowacyjność i oryginalność. Każdy posiadacz okularów Vogue będzie wyróżniał się swoim niepowtarzalnym stylem. Poszczególne kolekcje okularów tej marki nawiązują do najbardziej popularnych w danym sezonie wzorów i kolorów. Obejmują szeroki wachlarz modeli, dlatego też każdy użytkownik może wybrać okulary, które będą dostosowane do jego gustu i oczekiwań. Firma Vogue dąży do bycia dyktatorem nowoczesnych trendów w modzie, także jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne.

Zobacz poszczególne okulary marki Vogue: