Soczewki Visco Technology

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki Visco Technology

Visco Technology to jeden z producentów, który dynamicznie zyskuje uznanie i popularność. Jest coraz lepiej rozpoznawalny przez klientów, głównie dzięki temu, że zaprojektował i wyprodukował soczewki kontaktowe z serii #bioview. A te niezaprzeczalnie są perełką na rynku optycznym.

Innowacyjny, silikonowo-hydrożelowy materiał Olifilcon B

Ultramiękki i elastyczny, dzięki czemu soczewki bardzo szybko i dokładnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, gwarantując najwyższy komfort stosowania. Bez uczucia obcego ciała w oku i podrażnień.

Wysoki współczynnik uwodnienia i przepuszczalności tlenowej

To dwa parametry, które mają prawdopodobnie największy wpływ na komfort odczuwany przez użytkownika. Wysoki współczynnik uwodnienia przekłada się na intensywne, długotrwałe nawilżenie soczewek, dzięki któremu nie ma mowy o suchych, szczypiących oczach. To opcja idealna dla osób, które cierpią na syndrom suchego oka.

Za to wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej sprawia, że soczewki od Visco Technology nie tworzą między okiem a światem zewnętrznym bariery nie do przejścia. Wręcz odwrotnie - zapewniają rogówce swobodny dostęp do tlenu, utrzymując ją w świetnej kondycji i wyraźnie zmniejszając ryzyko infekcji bakteryjnych.

Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że promieniowanie UV wykazuje szkodliwe działanie nie tylko na skórę, ale i oczy. Może powodować groźne choroby. Z soczewkami #bioview od Visco Technology chronisz swoje oczy, jako że każda pojedyncza soczewka została wzbogacona o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, pochłaniających niczym gąbka ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego.

Zabarwienie ułatwiające aplikację

#bioview od Visco Technology to soczewki odpowiednie również dla początkujących użytkowników. Dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu ich aplikacja jest o wiele łatwiejsza - bardziej intuicyjna, z o wiele mniejszym ryzykiem założenia szkieł złą stroną i koniecznością sięgnięcia po nowe.

Visco Technology oferuje soczewki kontaktowe #bioview w kilku wersjach:

Komu przypadną do gustu soczewki kontaktowe #bioview od Visco Technology?

  • osobom oczekującym najwyższego komfortu stosowania,
  • osobom ceniącym zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów,
  • osobom, których praca wymaga wielogodzinnego przesiadywania przed ekranem komputera,
  • krótko- i dalekowidzom,
  • osobom ceniącym komfort sięgania codziennie po nową parę soczewek oraz osobom, które wolą korzystać z jednej pary dłużej i po prostu co wieczór je dezynfekować przy użyciu płynu pielęgnacyjnego,
  • osobom, które lubią maksymalnie naturalne składy - bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów.

Markowe soczewki Visco Technology

W Kodano.pl znajdziesz soczewki kontaktowe od Visco Technology w atrakcyjnych cenach i dużej dostępności. Do niektórych opakowań dorzucamy gratis krople do oczu lub płyn pielęgnacyjny, a to produkty, które przydają się zawsze!