ULTRA® for Presbyopia 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

197,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Miesięczne progresywne soczewki kontaktowe ULTRA® for Presbyopia od Bausch+Lomb to 16 godzin ULTRA komfortu dzięki technologii MoistureSeal®.

 
Wysokie uwodnienie - jeśli do tej pory zdarzało Ci się cierpieć z powodu nadmiernie wysychającego oka, możesz być spokojny, bo soczewki Ultra for Presbyopia charakteryzują się wysokim uwodnieniem, dzięki któremu pozostają mocno nawilżone przez cały czas stosowania.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - aby oczy były w pełni zdrowe i wypoczęte, a korzystanie z soczewek niezwykle komfortowe, twórcy udoskonalili parametr określany współczynnikiem przepuszczalności tlenowej. Teraz szkła gwarantują oczom stały i swobodny dostęp do powietrza.
Niewyczuwalność na oku - dzięki jedwabiście miękkiemu oraz bardzo elastycznemu materiałowi soczewki perfekcyjnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i pozostają niewyczuwalne od momentu aplikacji aż do chwili ich ściągnięcia.
Perfekcyjne widzenie z każdej odległości - twórcy wykorzystali nowoczesną technologię 3-Zone Progressive Design, dzięki której soczewki oferują ostre i wyraźne widzenie z każdej odległości. Są więc idealne do codziennego stosowania i wykonywanych czynności.
Tryb miesięczny - Ultra for Presbyopia

 
Tryb miesięczny - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Wystarczy, że będziesz pamiętać o ich ściągnięciu przed snem i umieszczeniu w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym.
6 sztuk w opakowaniu - to zapas na całe trzy miesiące stosowania i idealny sposób na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek ULTRA® for Presbyopia

 

Innowacyjna technika wykonania pozwala utrzymywać soczewkom Bausch+Lomb 95% nawilżenia do 16 godzin. Konstrukcja 3-Zone ProgressiveTM Design, zastosowana w soczewkach ULTRA® for Presbyopia została zaprojektowana tak, aby poprawić widzenie do bliży i odległości pośrednich przy zachowaniu optymalnej jakości widzenia do dali.

 

Opatentowana technologia MoistureSeal® łączy w sobie 3 cechy:

 
  • wysokie uwodnienie przez co soczewki są nawilżone i niezmiennie komfortowe przez cały dzień,
  • wyjątkowo wysoką tlenoprzepuszczalność potrzebną dla zachowania zdrowych oczu w dobrej kondycji,
  • wysoką elastyczność dzięki czemu soczewka jest wygodna zaraz po jej założeniu i niewyczuwalna na oku w ciągu dnia.
 

Dla kogo soczewki ULTRA® for Presbyopia?

 

Soczewki ULTRA® for Presbyopia przeznaczone są dla osób, które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i komfortowo nosić soczewki przez cały dzień również po 40 roku życia. Szczególnie polecana osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych takich jak długotrwała praca przy komputerze lub częste korzystanie z urządzeń elektronicznych, gdy częstość mrugania zmniejsza się.

Ciesz się ULTRA komfortem, dzięki Bausch+Lomb ULTRA® for Presbyopia.

 

Parametry soczewek ULTRA® for Presbyopia:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -10,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW: do +1.50
HIGH: do +2.50
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Samfilcon A
Technologia 3-Zone Progressive™ Design, MoistureSeal®
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaULTRA
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych

Jak dobrać soczewki ULTRA® for Presbyopia 6 szt.?

Możesz dobrać soczewki ULTRA® for Presbyopia 6 szt. samodzielnie na podstawie parametrów produktu, takich jak moc, addycja i krzywizna, lub skorzystać z pomocy optometrysty. Dostępne są w opakowaniu zawierającym aż 6 sztuk, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, soczewki posiadają zaawansowaną konstrukcję optyczną 3-Zone Progressive™ Design, która umożliwia komfortowe widzenie na różne odległości.

Czy soczewki ULTRA® for Presbyopia są bezpieczne?

Tak, soczewki ULTRA® for Presbyopia są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ zostały wyprodukowane przez renomowanego producenta, Bausch&Lomb. Dodatkowo, wykonane są z wysokiej jakości materiału Samfilcon A, który zapewnia wysokie uwodnienie i przepuszczalność tlenu, co sprzyja zdrowiu oczu.

Do jakiej wady wzroku ULTRA® for Presbyopia?

Soczewki ULTRA® for Presbyopia przeznaczone są do korekcji presbiopii, czyli schorzenia związanego z wiekiem, charakteryzującego się trudnościami w widzeniu przedmiotów z różnych odległości.

Jak zakładać soczewki ULTRA® for Presbyopia?

Przed zakładaniem soczewek ULTRA® for Presbyopia należy dokładnie umyć i osuszyć ręce. Następnie soczewkę należy umieścić na czubku palca wskazującego i delikatnie rozchylić powieki, aby umieścić soczewkę na gałce ocznej. Po umieszczeniu soczewki na oku należy delikatnie mrugać, aby doprowadzić ją do właściwej pozycji.

Jak zdejmować soczewki ULTRA® for Presbyopia?

Aby zdejmować soczewki ULTRA® for Presbyopia, należy umyć i osuszyć ręce, a następnie delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół i patrząc do góry, delikatnie ucisnąć soczewkę palcem wskazującym i kciukiem, a następnie ją wyjąć. Po zdejmowaniu soczewki należy umieścić je w specjalnym pojemniku z płynem do przechowywania.