ULTRA® 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

55,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Ograniczona dostępność

Produkcja soczewek w opakowaniach 3 szt została tymczasowo wstrzymana przez producenta. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

W ofercie jednego z najbardziej popularnych producentów soczewek kontaktowych Bausch & Lomb dostępne są miesięczne soczewki ULTRA.

 
4 razy większe uwodnienie - w porównaniu do konkurencyjnych soczewek miesięcznych, szkła kontaktowe ULTRA cechują się czterokrotnie większym uwodnieniem, a to oznacza, że zapewniają oczom wielogodzinne nawilżenie i eliminują problem ich suchości.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - soczewki zapewniają oczom stały dostęp do dużej ilości tlenu, dzięki cienkiemu, przepuszczalnemu materiałowi. Oczy są więc zdrowsze i mniej podatne na infekcje.
 
Najwyższy komfort użytkowania - miękkość oraz gładkość materiału, z jakiego wykonano soczewki sprawia, że te błyskawicznie dopasowują się do kształtu oka, zapobiegając podwijaniu, wypadaniu i nieprzyjemnemu uczuciu obecności obcego ciała.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - jasnoniebieska powłoka, widoczna wyłącznie na niezaaplikowanych soczewkach, znacząco ułatwia ich poprawne założenie. Fakt ten doceniają w szczególności klienci, którzy po raz pierwszy w swoim życiu sięgają po szkła kontaktowe
Miesięczny tryb użytkowania - ULTRA

 
Miesięczny tryb użytkowania - jedna para soczewek ULTRA przeznaczona jest do 30-dniowego użytkowania. Jedynym warunkiem jest to, by co wieczór starannie je oczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnującym.
3 sztuki w opakowaniu - osoby, u których stwierdzono zróżnicowaną wadę wzroku - inną w jednym i drugim oku - z pewnością docenią fakt, że małe opakowanie soczewek można z łatwością połączyć z innym, tworząc w ten sposób zestaw idealny.
 

Charakterystyka soczewek ULTRA®:

 

Wykonane z materiału Samfilcon A, soczewki ULTRA cechują się posiadaniem struktury usprawniającej utrzymanie prawidłowej wilgotności oczu w trakcie całego dnia ich użytkowania. W wykonaniu soczewek ULTRA, ich producent skorzystał z cech niezwykłej technologii MoistureSeal, zapewniającej soczewce do 4x więcej PVP (poliwinylopirolidon - poprawiający jej uwodnienie) w porównaniu do konkurencyjnych soczewek miesięcznych obecnych na rynku.

Zestawienie ze sobą hydrofobowego silikonu ze zwiększoną zawartością PVP w soczewkach ULTRA zapewniają odbudowę PVP przez silikonowy szkielet nie tylko na zewnątrz, ale i od wewnątrz. Soczewki ULTRA posiadają także bardzo wysoką przepuszczalność tlenu – Dk/t wynosi 163. Oznacza to, że oczy są zdecydowanie mniej zmęczone oraz niepodatne na zaczerwienienia i podrażnienia.

ULTRA cechuje miękkość materiału, zapewniającego komfortowe noszenie w trakcie pełnego okresu używania soczewek. Także użycie jasnoniebieskiego zabarwienia poprawia proces manipulowania soczewką.

 

Dla kogo soczewki ULTRA®?

 

ULTRA są soczewkami przeznaczonymi dla osób, skłonnych do stosowania miesięcznej formy korekcji przy pomocy szkieł kontaktowych, zapewniających także wyraźne i ostre widzenie. Poza tym, polecane są osobom:

  • spędzających większość czasu przed ekranem komputera,
  • borykających się z suchością oka,
  • aktywnych fizycznie oraz zawodowo,
  • o skłonnych na podrażnienia oczach, szczególnie podczas używania soczewek innych marek.
 

Pielęgnacja soczewek ULTRA®:


Soczewki ULTRA to miesięczne szkła kontaktowe przeznaczone do dziennego stosowania. Pod koniec dnia po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyczyścić, a następnie pozostawić w pojemniczku z płynem na kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek ULTRA polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

 

Parametry soczewek ULTRA®:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Samfilcon A
Technologia MoistureSeal®
Tryb noszenia Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaULTRA
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów